Domov

Jak rychle prodat byt?

zdroj: pixabay.com

Máte ve svém vlastnictví nemovitost, kterou osobně nevyužijete, a proto uvažujete o jejím prodeji? Nemovitost zpravidla prodáváme s vidinou toho, že se zbavíme určitého břemena, dalším důvodem je i touha po výdělku. Ať už vás k prodeji nemovitosti vede cokoli, určitě se vám budou hodit naše tipy, jak nemovitost prodat co možná nejrychleji.

Tip číslo 1: neotálejte s podáním inzerátu

O prodeji nemovitosti můžete dát potencionálním zájemcům vědět jedině tak, že vytvoříte inzerát, který následně umístíte buď na internet, kde existuje nespočet inzertních serverů, nebo jej necháte otisknout v některé z tiskovin. S vytvořením inzerátu proto zbytečně neotálejte, protože čím dříve dáte o nemovitosti ostatním lidem vědět, tím dříve se vám ji podaří prodat.

Tip číslo 2: spolupracujte s realitní kanceláří

Spolupráce s realitní kanceláří je pro většinu lidí vidinou zbytečně vynaložených peněz. Je sice pravda, že pokud se rozhodnete ve snaze prodat svou nemovitost oslovit realitní kancelář, budete nuceni investovat nějaké peníze navíc, zároveň budete muset počítat s tím, že se o provizi realitní kanceláře zvýší celková cena za nemovitost, zároveň ale zvýšíte své šance na rychlejší prodej, protože realitní kanceláře mají daleko větší dosah.

Tip číslo 3: požádejte o pomoc přátelé

Každý z nás má okolo sebe určitý okruh přátel, který by byla škoda ne požádat o pomoc. Pokud chcete svou nemovitost prodat co možná nejrychleji, požádejte své přátele, aby řekli zase svým přátelům, že danou nemovitost prodáváte. Nikdy nevíte, jak moc informace o prodeji nemovitosti rozkřikne a ke komu se dostane.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top