Krása

LISCA SELECTION, Troufáte si?

Prádlo už dávno není jen tajnou intimní podporou, ale čím dál častěji si razí cestu i ke svrchnímu oblečení. Sportovní topy, body či tílka často vykukují zpod sáček nebo dokonce tvoří i samostatný kousek outfitu. Trendy jsou čím dál více nakloněny i detailům na podprsenkách, které diskrétně vykukují za krkem nebo pod zadními výstřihy letních topíků. Věnujte pozornost i detailům a buďte troufalejší.

SE SAKEM

Krajkové body nebo top můžete kombinovat se sukní nebo kalhotami, navrch si vzít jen elegantní sáčko – a jste připravena na slavnostní nebo módní akci, kde rozhodně nezůstanete bez povšimnutí.

HOLÁ ZÁDA

Máte tílko nebo šaty s odhalenými zády, ale nechcete je nosit bez podprsenky? Skvělá příležitost – zvolte model podprsenky, který má zajímavou zadní stranu, třeba ve tvaru krajkového motýlka nebo květinových detailů.

PRŮSVITNÁ HALENKA

Je vaše letní halenka lehce průsvitná? Využijte ji ve svůj prospěch. Kombinujte ji se zajímavým prádlem, které nechcete, aby zůstalo skryto. Troufalé, ale elegantní.

www.lisca.cz, instagram @lisca.cz

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top