Domov

Máte doma chlupaté mazlíčky? Potom dávejte pozor na tyto věci!

pixabay.com

Chlupatí mazlíčci jsou pro celou řadu domácností naprosto neodmyslitelnou součástí dne. Jsou zkrátka pokladem, kterého se nechceme vzdát. Málo lidí si ale uvědomuje, že přítomnost chlupáčů v domácnosti znamená potřebu zvýšené péče o prostředí.

A to především z toho úhlu pohledu, že v neuklizeném bytě může docházet nejen k přenosu různých parazitů jako jsou blechy, ale také například kvůli riziku získané alergie. Dnes si proto povíme body, na které byste si vždycky měli dávat velký pozor.

S mazlíčky doma užívejte antibakteriální matrace

I když jsou mazlíčci naučení, že nesmí na postel, tak často vzduchem a na oblečení přenesete do postele velkou část toho, co má mazlíček v kožichu. V dlouhodobém hledisku to může znamenat, že se z vaší matrace stane menší epicentrum různých roztočů, žijících v kožichu.

Tito roztoči mohou hrozit především tím, že jsou zdrojem získané alergie. Vyplatí se proto investovat do antibakteriální matrace, která je mimo bakterií imunní také proti těmto roztočům. Velice často se najdou profesionální a zároveň i levné matrace, které splňují tyto požadavky a ochrání tak vás i vašeho mazlíčka. Antibakteriální matrace má navíc využití i pro jakékoliv alergiky.

Ideální pro domov, je parní čistič

Podobná potřeba se ale vztahuje i na všechny jiné lůžkoviny po domě či bytě. Pokud tedy máte polstrované židle, nebo křesla a koberec, tak zajisté využijete parní čistič. Ten má schopnost všechno čistit nejen prostředky a vodou, ale také horkou párou.

Ta je schválně natolik rozpálená, že instantně zabíjí roztoče, kteří by se mohli zabydlet v domácnosti. Díky tomu můžete odstranit nejen různé pro lidi škodlivé roztoče a bakterie, ale také můžete odlehčit chlupáčovi právě v ohledu likvidace klíšťat a blech, které naše chlupaté mazlíčky často v kožichu otravují.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top