Domov

Na co si dávat pozor při kompletní rekonstrukci kuchyně?

pixabay.com

Kuchyně jako poměrně dost vytěžovaný prostor, má tendenci se pochopitelně postupem času opotřebovat. Pravidelně by tak mělo dojí na její kompletní rekonstrukci, aby se obnovila do stoprocentní formy.

Pravidelnou rekonstrukcí se tady pochopitelně míní řád minimálně let, občas i desítek let. O to důležitější ale bude kvalita, se kterou se vám podaří kuchyni zrekonstruovat.

Nejdokonalejší práci vyžaduje pochopitelně sanita

Sanita jako taková je jednou z věcí, které jsou vždy riskantní při rekonstrukci. Pokud tedy nemáte zkušenosti a vybavení na práci se sanitou, je lepší se ji vyhnout a najmout si profesionály. V moment, kdy máte kuchyň kompletně vybouranou, mnohé ani nenapadne kouknout do stěn na sanitu.

Je to sice investice navíc, ale je to zároveň i nejzranitelnější místo v celé domácnosti a jakákoliv nehoda způsobená chybou vodního rozvodu, je pochopitelně doprovázena velkými škodami na majetku. Ve všech ohledech tak platí, že na sanitě se nikdy nevyplatí šetřit. Při rekonstrukci se tak zaměřte na kompletní rozvody. A pokud si nejste jisti, předejte práci do rukou zmíněných profesionálů.

Kupovaná kuchyně nebo kuchyně na míru?

Většinou je ale předmětem rekonstrukce kuchyně jen linka samotná a občas také podlaha. I tady ale přichází dilema, které má složité řešení. Investovat do kuchyně na míru, nebo koupit kuchyň ze sériové výroby?

Pomoci by vám mohlo například to, že jsou kuchyně na míru už po dlouhou dobu v podobné finanční hladině, jako by to bylo u jakékoliv jiné kuchyně. V rámci podobných rozměrů a materiálů tak dostanete kuchyně na míru za podobné finance, ale se spoustou velkých výhod. Minimálně máte tu výhodu, že je kuchyně uzpůsobená přesně vašemu prostoru. Od toho se odvíjí i fakt, že umístění všech pracovních a úložných ploch, včetně jejich velikosti, je přesně podle vás.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top