Nezařazené

Mobilní EKG holter

zdraví
pixabay.com

Pamatujete doby, kdy bylo měření EKG prováděno pouze na příslušných klinikách za pomoci velkých přístrojů a monitorovacích zařízení? Takovým časům už odzvonilo a dnes jsou tato měření realizována podstatně jiným a novodobějším způsobem.

Spousta klinik navíc využívá toho, že může pacienta měřit také v jeho přirozeném prostředí, k čemuž jim dopomáhá EKG holter. Nenápadné miniaturní zařízení, kterému se budeme v tomto článku věnovat trochu podrobněji.

Malý holter na tělo

Jen si to představte sami. Několik svorek na těle, bezdrátová technologie, napájení prostřednictvím akumulátorů a vysoká přesnost měření. Přesně takhle vypadá EKG holter, který můžete nalézt na spoustě klinik a v mnoha nemocích. Právě tam se vám dostane této moderní přenosné techniky.

EKG holter vydrží až několik dlouhých dnů, takže měření je opravdu vypovídající. Hardwarová detekce PM, tři reálné kanály EKG a přenos dat prostřednictvím USB kabelu. Tak snadné může být v současnosti získat potřebná zdravotní data o správném fungování vašeho srdce.

Podobným způsobem lze mimo jiné měřit také krevní tlak, k čemuž slouží ambulantní monitor obdobného ražení. Zdravotnická technika jde neustále kupředu, o což se v mnohém starají také tradiční čeští výrobci.

EKG holter od české firmy

Pro úplnost ještě uvedeme, že EKG holter má řadu výrobců. Mezi ty zkušené a dlouhodobě osvědčené však patří společnost SEIVA, která se zaměřuje na nemocniční techniku libovolného zaměření. Právě u ní mohou kliniky a lékaři zakoupit přesné EKG holtery s dlouhou životností a vynikajícími technickými parametry. Nasbíraná data prostřednictvím těchto mobilních přístrojů lze následně pozorovat prostřednictvím nejrůznějších softwarů. Ty zobrazí vše, jež přijde konkrétní osobě vhod.

EKG holter je dnes něčím tak naprosto běžným, co vás v rámci srdečního vyšetření rozhodně nepřekvapí.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top