Zdravi a sport

Moderní EKG přístroje současné doby

www.pixabay.com

EKG neboli elektrokargiogram. Pod tímto pojmem se ukrývá záznam časové změny elektrického potenciálu způsobeného srdeční aktivitou. Údaj, který je třeba průběžně hlídat, a to především u nemocných lidí či osob s poruchou srdeční funkce.

Samotné hodnoty jsou získávány prostřednictvím speciálního nástroje. Ten nese označení holter, a jde v podstatě o elektronický záznamník s řadou přínosných funkcí. Propracovaný doplněk, jenž je součástí hlavně novodobých klinik a nemocničních zařízení, kde se k požadovanému výsledku v podobě srdeční aktivity potřebují dostat velice rychle.

Holter s čitelným displejem a snadnou obsluhou

EKG lze naměřit nejrůznějšími způsoby. Pakliže však dáváte přednost vysoké mobilitě, jsou zmiňované výrobky naprosto ideální volbou. Tříkanálový záznamník s hardwarovou detekcí PM, jež je schopen přenášet všechna nasbíraná data s pomocí USB kabelu.

Napájení tohoto EKG přístroje je řešeno jednou mikrotužkovou baterií.

Aby bylo možné požadované výsledky co nejlépe zpracovat a následně vyhodnotit, je vhodné vlastnit ještě unikátní systém pro dlouhodobá EKG.

Kvalitní systém pro EKG

Od tohoto prvku je obvykle očekáváno rychlé a snadné užití nasbíraných dat. O finální podobu výsledku se stará spousta vyhodnocovacích modulů opatřených o filtraci záznamů a bezztrátovou kompresi.  Zkušení lékaři posléze využívají i možnost bohaté evidence všech svých pacientů, včetně nabytého EKG z holteru příslušného modelu.

EKG je pojmem, který je znám každému, lidé však hodnoty těchto vyšetření velice často podceňují, popřípadě se jim vyhýbají. Přitom moderní technika uvedeného typu je dnes schopna odhalit potíže nejrůznějšího rázu, což ve výsledku může zachránit doslova lidský život.

Profesionální a přesný holter EKG, to je budoucnost současné medicíny.

Vložit komentář

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top