Zdravi a sport

Zahoďte nepotřebná kila jednou pro vždy!

www.pixabay.com

Patříte mezi chronické dietáře a nevíte, jak ven z bludného kruhu? Zkoušeli jste už i různé léky na hubnutí a stále nic? Vždy je třeba dodržovat několik zásad, aby Vaše zhubnutí bylo úspěšné jednou pro vždy a to především bez nežádoucího jo-jo efektu! Nesmíte se ani přejídat, ale stejně tak nesmíte být ani podvyživení. Vaše tělo musí přijímat adekvátní množství živin, teprve pak začne efektivně pracovat Váš metabolismus a můžete se pustit do nějakého hubnutí. A nezapomeňte na psychiku! Abyste byli úspěšní, musíte být v pohodě!

Základ je zelenina a maso!

Zapamatujte si, že aby byl Váš jídelníček pestrý a vyvážený, budete se muset vzdát fastfoodů a dalších typicky nezdravých jídel. Odpustit si budete muset i chutné a tučné pochutiny a sladkosti všeobecně. Ale pozor! Nesmíte přestat tělu dodávat sacharidy. Ty jsou i v průběhu hubnutí důležité, ovšem pouze v omezené míře a především ve zdravé formě.  Chybu vedle nikdy neuděláte, když svůj jídelníček budete skládat z pěti, až šesti menších porcí, ve kterých bude hrát hlavní roli zelenina, a to jak v syrovém, tak i tepelně upraveném stavu. Další důležitou surovinou pro Vaše vaření by mělo být libové maso. Králičí, krůtí, nebo kuřecí, čas od času i zdravé hovězí. Vepřové si raději odepřete. Nezapomínejte ani na sladké potěšení ve zdravé formě, dobře Vám udělají například ovesné, jáhlové, nebo pohankové kaše slazené třeba medem a banánem. Sladkou chuť dodají i sušené plody.

Pokud potřebujete podporu, zvolte tu správnou!

Tu největší podporu by měla představovat Vaše drahá polovička, rodina a nejbližší přátelé. Zhubnout jednou provždy, to je životní styl, ne proces na pár měsíců. Pokud ale potřebujete pomoct i jinak, obraťte se například na odborníky. Všude se totiž inzerují léky na hubnutí, ale ty přitom nejsou ničím jiným, než potravinovými doplňky v jiném obalu.

Vložit komentář

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top