Domov

Moderní kuchyně 2017: Nechte si poradit!

moderní kuchyni

Ačkoliv to někomu tak nemusí připadat, kuchyně patří k prostorům, u kterých se nejvíce dbá na veškeré detaily, perfektní funkčnost a zároveň dokonalý design. My se v tomto článku zaměříme na trendy v oblasti moderních kuchyní pro tento rok. Co víme o trendech obecně? Nedají se předvídat, přichází, ale i odcházejí velmi neplánovaně. Co je specifického pro trendy v moderních kuchyních? Již minulý rok jsme mohli zaznamenat ústup bílé barvy do pozadí, a její postupné nahrazování šedými, ale i ještě tmavšími odstíny. A letos? V roce 2017 můžeme pozorovat podpoření tohoto ústupu z loňského roku a velmi časté přibližování se odstíny černé barvě.

Odstíny šedé vládnou kuchyním

Nejen, že se k šedé barvě a jejím odstínům přiklání interiéroví designéři, ale zároveň i usedlejší typy lidí, kteří mají strach z radikální změny, kterou představuje černá barva. Velkou výhodou šedivé barvy je její neutrálnost, proto se dá perfektně kombinovat s různými barevnými variacemi. V současné době se však vše nese v mírných, usedlých barvách, proto nečekejte žádné křiklavě zelené nebo oranžové doplňky. Nicméně je na fantazii každého, jak si svou kuchyni přizpůsobí interiéru celého domova.

Ostrůvek v kuchyni má své opodstatnění

Pokud rádi sledujete interiérové trendy, jistě Vám nemohl uniknout velký trend v podobě ostrůvků. Ostrůvek v kuchyni může mít hned několik využití. Ať už jako odkládací a pracovní plocha, tak i mycí nebo varné centrum. Častokrát bývá používat jako jakýsi oddělovač mezi kuchyní a obývacím pokojem, pokud jsou tyto dvě místnosti propojené. Abyste však ve své kuchyni mohli mít i Vy takový ostrůvek, musíte zvážit několik faktorů od dispozičních možností místnosti až po samotnou velikost prostoru. Rozhodně si nepořizujte ostrůvek do kuchyňky o velikosti 3 na 4 metry.

Náš tip

Ať už je trendy cokoliv, vždy nejprve zvažte, jaké máte možnosti, jak velký máte prostor a hlavně svou kuchyni přizpůsobte tomu, co máte sami radí, abyste se v ní cítili jednoduše dobře.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top