Domov

Látkové rolety dodají bytu ten pravý šmrnc

látkové rolety

Mnoho lidí má látkové rolety spojené se starými byty a dřívější generací. Nikde však není podloženo proč. V podstatě se nají nazvat jako nadčasovým bytovým doplňkem a stínící technikou. Pojďme se teď blíže zaměřit na problematiku stínící techniky a říci si, proč si z tak velké nabídky vybrat právě látkové rolety.

Ano látkovým roletám

Látkové rolety se velmi úspěšně řadí do dvou kategorií. Samozřejmě jde o velmi praktický prvek stínící techniky, ale zároveň i o designérský, interiérový doplněk. Na trhu jsou rolety velmi rozšířené a je skutečně z čeho vybírat a to, ať už se jedná o samotný design, druh materiálu, ovládání nebo způsob instalace. Navíc dodají interiéru velmi příjemnou atmosféru, což od klasických žaluzií asi očekávat nemůžeme.

Montáž jedna dvě

Nemusíte se bát žádné náročné montáže. Zvládnete ji hravě sami. Těch možností, kam rolety namontujete, máte několik. Někteří z nás preferují snadnou montáž na strop, jiní však navíjecí mechanismus velmi trefně schovávají za klasickou garnýž. Cestou nejmenšího odporu je montáž přímo nad okno. Záleží na každém z nás, pro kterou variantu se přikloní. Nicméně ani na jedné není nic zvláště náročného. Takže nemusíte řešit žádné specialisty, kteří by je přidělali.

Pro všechny typy oken

Mezi časté dotazy u uchazečů patří i otázka, zda je možnost využít rolety pro ten a ten typ oken. Odpověď je jen jedna, ano jde. Ať máte okna čtvercová, obdélníková nebo kulatá, nemusíte se strachovat. Rolety jsou zcela univerzální a vhodné pro jakýkoliv typ oken. I z toho důvodu jsou tak žádané. Podle gusta si můžete i vybrat zda chcete nepropustné, polopropustné nebo světlopropustné rolety. Zkrátka jak jsme již výše zmiňovali, je z čeho vybírat. A milovníci bytového designu si přijdou na své.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top