Domov

Moderní kuchyně na míru dle vašich přání

Moderní kuchyně
pixabay.com

Malým kuchyním s nedostatkem místa dávno odzvonilo. Mnoho zákazníků si přeje širokou kuchyňskou linku, kterou využije pro všechny své kulinářské potřeby. S časem přibývá také počet menších spotřebičů jako je například kávovar, toustovač, rychlovarná konvice a další. Pro ně je také třeba najít dostatek místa. Důraz je kladen nejen na účelovou stránku kuchyně, ale také její designové ztvárnění.

Moderní kuchyně v minimalistickém pojetí

Lehkost tvarů, ladné křivky a klidná harmonická barva, tak bychom mohli charakterizovat moderní kuchyně na míru, které se staly trendem v posledních letech. Jelikož si každý rád vyzdobí svou kuchyň po svém, aby se v ní cítil jako doma, drží se návrháři hlavně kriteria minimalismu. Základní tvar je navržen dle potřeb zákazníka, například se jedná o počet polic a jiného úložného prostoru. Rozhodující se poté stává také materiál, kterým je například lamino, folie nebo masiv a následně také barva. Upouští se od přebytečných zdobných prvků, které se bijí s domácími dekoracemi. Celková sestava a kombinace skříní a polic působí moderně, příjemně a vyváženě. Celkový jednolitý tvar poté rozbíjí designově zajímavé prvky ve formě úchytek a dalších nepříliš výrazných dekorů.

Rustikální kuchyně pro milovníky historického nábytku

Jak již napovídá název, jde o venkovský styl nábytku. To samozřejmě neznamená, že se jedná o nižší kvalitu. Právě naopak. V dnešní době plné plastu jsou zákazníci navyklí na časté střídání nábytku právě kvůli jeho nízké životnosti. Avšak v dějinách se masivní kusy jako skříně a další dědily z generace na generaci a stále si zachovaly svůj perfektní vzhled. Toto tajemství spočívá právě v materiálu, kterým je dřevo. Nábytek vyrobený z masivního dřeva si po staletí drží svůj tvar, dá se lehce opravit při nechtěném poškození a navíc působí přírodně. Třešničkou na dortu už je jen jeho neodolatelná vůně lesa.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top