Zdravi a sport

Moderní lékařské přístroje dobývají trh

lékařství
pixabay.com

V současném nemocničním prostředí můžete narazit na bezpočet nejrůznějších zařízení, která slouží ke zkoumání a diagnostice funkcí lidského těla. Současní výrobci však svými novými modelovými řadami posouvají tuto techniku neustále kupředu. Jedním z takových odborníků je také společnost Seiva, jež toho může nabídnout více něž dost.

Ergometry libovolného typu

Ergometrii jistě není třeba komukoliv zdlouhavě představovat. Pro ty neznalé, jde o lékařskou metodu, při které je sledována funkce srdce při nejrůznější zátěži. Proto se v moderních klinikách a lékařských zařízeních využívají ergometry. Ty jsou schopny takové měření provést s naprostou přesností.

Pod záštitou výrobce Seiva je možné volit z různých modelů, které nabývají odlišných podob. Nejčastěji jsou to profesionální bicyklové ergometry se stabilní konstrukcí a s elektrickým posunem sedla. Výjimkou nejsou ani produkty se sklopným stolem. Ty působí daleko robustnějším dojmem a jsou rozměrnější.

Tyto stabilní bicyklové ergometry mohou být v patřičném provedení využívány i u hendikepovaných pacientů.

Přístroje pro měření klidového EKG

Seiva se samozřejmě nezaměřuje pouze na ergometry, ale také profesionální EKG přístroje. Ty slouží především k měření srdeční činnosti. V současnosti se jedná o mobilní zařízení, jež lze připevnit na tělo pacienta. Ten je pak nosí i několik následujících hodin nebo celý den. Nenápadné krabičky sbírají potřebná data, která lze přenést do počítače a za pomoci speciálního softwaru vyhodnotit odpovídající výsledky.

EKG přístroje mají unikátní filtrace křivky, dokáží zpracovávat nejrůznější typy záznamů a vést dokonce i bohatou databázi pacientů. V tomto směru výrobky Seiva předčí mnohou konkurenci a měly by se stát nedílnou součástí každé moderně zařízené ordinace.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top