Zdravi a sport

Přírodní kosmetika prospívá zdraví

Flow
Siddhashop.cz

V dnešní hektické době jsou pleť, pokožka i vlasy každý den namáhány a vysušovány. Příroda nabízí pomoc ve formě látek potřebných pro regeneraci a zdravý vývoj. Na rozdíl od běžně dostupných kosmetických produktů navíc ty přírodní neobsahují umělé náhražky a nadmíru konzervantů.

Kvalitní přírodní kosmetiky je na trhu málo. Zájemci o ní musí zpravidla vyhledat specializované obchody, protože v nákupních centrech se kvůli prodloužení životnosti produktů výrobci nevyhnou použití konzervantů. Jedním z e-shopů, který se rozhodl přírodní kosmetice věnovat a částečně ji také vyrábět, je Siddhashop.cz. Pojďme si představit některé druhy přírodní kosmetiky, které nabízí.

Přírodní kosmetika pro zdravou pleť

Oleje, emulze, prostředky pro čištění, zvláčnění i zklidnění. Přírodní produkty nabízí kompletní sortiment pro ženy každého věku i typu pokožky. Výtažky z růže, mandarinky, heřmánku, teatree či dalších rostlin zkrásní každou pleť.

Velmi oblíbeným produktem je například růžová voda v BIO kvalitě od Purity Vision. Používá se k čištění a zklidnění pleti či okolí očí. Neobsahuje žádné příměsi ve formě aditiv, konzervantů či stabilizátorů, díky čemuž je vhodná i pro velmi citlivou či dětskou pleť. Jde o nejčistší růžovou vodu, jakou lze v naší zemi i celé Evropě získat.

Přírodní barvy na vlasy

I natolik moderní produkty, jakými jsou barvy na vlasy, mohou pocházet z přírodních zdrojů. Jejich výhodou je absence mnohých chemických látek, které mohou způsobovat alergické reakce či neblaze působit na organismus. Například barvy od značky Herbatint neobsahují amoniak, resorcinol, parabeny, alkohol či parfemaci.

Tuhá mýdla a šampony

Přírodní mýdla a šampony jsou součástí naší hygieny již po mnoho desítek let. S rozvojem chemického průmyslu došlo na jedné straně k jejich rozšíření, na druhé straně se však objevuje stále více lidí, kterým způsobuje problémy s pokožkou. Řešením je návrat zpět k přírodě v podobě mýdel i šamponů vyrobených výhradně z organických rostlinných olejů, bylin a esenciálních olejů. Jednou z nejvíce oceňovaných značek v této oblasti je FLOW cosmetics.

Podívejte se na další kategorie produktů, jako jsou tělová kosmetika a oleje, potřeby pro ústní hygienu či deodoranty a parfémy. Kompletní přehled naleznete na www.siddhashop.cz v sekciPřírodní kosmetika.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top