Domov

Moderní sporáky na tuhá paliva

sporáky
pixabay.com

Když se vysloví pojem sporák, každý si představí starý sporák z babiččiny kuchyně, na kterém se každý den připravovaly všechny pokrmy. Dnes už je tomu trochu jinak, i když není výjimkou zakoupit takové sporáky s tradičním vzhledem a umístit si je například na chatu, chalupu či do jiného rekreačního objektu.

K těmto produktům však tíhnou i majitelé novodobých a moderních domácností, jež chtějí mít v dané místnosti nejenom líbivý zdroj tepla, ale touží také po originální případě jídla. A právě na takové zákazníky myslí současný trh, který doslova překypuje pestrou nabídkou sortimentu.

Vybírat si samozřejmě můžete z nejrůznějších modelových řad. I přesto, že vsadíte na moderní sporáky na tuhá paliva, nemusíte se v žádném případě ochudit o vymoženosti tohoto kuchyňského doplňku. Základem všeho budou vrchní plotýnky nad topeništěm. Na ně posadíte hrnec či jiný druh nádobí a uvaříte například polévku nebo vodu na kávu.

Stylové sporáky samozřejmě disponují i troubou, kde mohou vznikat pokrmy typu kachnička nebo nedělní buchta. To vše zakomponované do originálního a nadčasového těla připomínajícího novodobá krbová kamna. I díky tomu se tyto modely sporáků hodí v podstatě do libovolného interiéru, kde budou jasnou dominantou daného prostoru.

Podlehněte kouzlu tohoto sortimentu a spojte hned několik příjemných vlastností v jeden praktický celek. Tím bude poměrně snadné a ekonomicky dostupné teplo za pomoci tuhých paliv. Zároveň si užijete tradičního způsobu přípravy jídla a v neposlední řadě také jedinečného designového prvku.

Moderní sporáky na tuhá paliva vám mimo jiné přinesou jedinečnou možnost relaxovat při pohledu do rozpáleného ohně. Taková domácí idylka s vůní lahodného pokrmu připravovaného na vrchní části sporáku nebo linoucí se přímo z trouby. Co více si ještě přát?

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top