Zdravi a sport

Myslete na svoje zdraví i zdraví svých blízkých. Elektronické cigarety nabídnou zdravější eventualitu kouření!

Zdraví je jenom jedno. Proto bychom se o něj měli vždycky starat jako o náš opravdu nejcennější majetek. Jenže bohužel spousta lidí je schopná obětovat svoje zdraví za spoustu požitků nebo pohodlí. Přitom mnohé problémy už nikdy nejdou vrátit zpátky.

Kuřáci v tomto prostředí mají svoje jasné postavení. Již dlouhodobě je prokázáno, jak moc je kouření cigaret škodlivé nejen pro kuřáky, ale také pro jejich okolí. Přitom již dlouhé roky můžete využívat mnohem příjemnějších variant pro lidské tělo, jako jsou právě elektronické cigarety.

Kuřte, aniž byste si ničili zdraví

Tabákové výrobky jsou ve všech svých variantách postaveny na bázi pálení pevného materiálu žárem. To pochopitelně nikdy nebude mít za následek jenom čisté látky jaké si přejeme, ale také celé množství vedlejších spalin.

Mezi těmito spalinami je přitom jedna, která je opravdu až extrémně nebezpečná. Tou spalinou je dehet, který patří mezi těžké látky zachytávající se na porézní materiály, kde následně trvale zůstává. Postupně je právě dehet tím, co může ničit naše zdraví nenávratným způsobem. A co hůře, dokonce i zdraví našich blízkých.

Elektronické cigarety a velký převrat

Jenže samotné elektronické cigarety fungují na bázi, kde se ničeho takového bát rozhodně nemusíte. Namísto ohně se zde používá elektronicky poháněné topné tělísko. To postupně ohřívá speciální směsi na vodní bázi, které se následně odpařují do aerosolu. V rámci nich je složení extrémně rozdílně podle daného produktu. Může tam být různé množství nikotinu, ale stejně tak i celá řada vůní nebo příchutí podle vašeho výběru. To zásadní ale je, že tady rozhodně nenajdete žádné spaliny a jejich vedlejší prvky. Díky tomu se tak může jednoznačně elektronická cigareta označit za zdravější.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top