Zdravi a sport

Chcete zlepšit svoje zdraví, nebo odvyknout silnému kouření? Elektronické cigarety vám v tom pomohou!

unsplash.com

Elektronické cigarety si získali svoji oblibu poměrně rychle a dneska už dokáží šlapat na paty klasickým tabákovým výrobkům nejen v oblíbenosti, ale také v množství uživatelů. Nabízejí totiž poměrně dost velké množství výhod, díky čemuž se v nich najde prakticky každý.

Pro mnohé ale přitom tou největší motivací k začátku užívání elektronických cigaret byl fakt, že měli z klasických tabákových výrobků problémy se svým okolím, nebo dokonce zdravím a závislostí. A přesně v tom elektronické cigarety dokáží opravdu pomoci.

Užívejte si kouření bez zdravotních komplikací

Během užívání tabákových výrobků dochází ke spalování tabáku a v rámci toho se množí vedlejší produkty spalování. Mezi nimi je opravdu tím nejhorším dehet. Velice těžký prvek, který se drží na porézních materiálech, kterými je bohužel i lidská kůže a ústní dutina. Proto mohou časem vznikat potíže.

Vedle toho elektronické cigarety ale nic takového nemají. Fungují na principu vodních bází, které se následně odpařují pomocí výhřevného tělíska, které je poháněné baterií. Žádné z těchto látek tak rozhodně nejsou součástí toho, co vdechujete z elektronické cigarety.

Postupné zbavování se závislosti

Další zajímavostí, kterou vám elektronické cigarety mohou nabídnout, je přímo zbavení se závislosti na cigaretách bez vedlejších vlivů. Díky stále stejnému pohybu při kouření tělu nebude chybět návyk, který jste si mohli vypěstovat. Přitom látkou, na kterou se tvoří chemická závislost, je nikotin. Nikotin ale můžete ve spoustě náplní kombinovat v různém množství. Díky tomu tak můžete extrémně citlivě a postupně snižovat obsah nikotinu tak, abyste se zbavovali závislosti, ale netrpěli přitom vedlejšími příznaky jako při úplném vynechání kouření a přísunu nikotinu.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top