Domov

Na co zaměřit pozornost při výběru moderní kuchyně

moderní kuchyně
pixabay.com

Kuchyně je nedílnou součástí každé domácnosti. Co se týče jejího vzhledu, rozvržení dalších vychytávek, má každý z nás jinou představu. Určitě se ale shodneme na tom, že toužíme po takové kuchyni, která nám bude vyhovovat nejen designem, ale i vnitřním uspořádáním, prostorem a praktickými vymoženostmi, jež budou příjemnou třešničkou na dortu. A přesně takové jsou současné moderní kuchyně, které dokážou vaše požadavky splnit do posledního puntíku. Na co se zaměřit při jejich výběru?

Pár rad pro výběr moderní kuchyně

Plánujete pořízení nové kuchyně? V tom případě si přečtěte, čeho byste si měli všímat a jaké předpoklady by vaše nová kuchyně měla splňovat.

·         Kvalitní materiál

V první řadě je potřeba věnovat pozornost materiálu. Ten totiž určuje životnost kuchyně a pravda je taková, že v tomto ohledu se nevyplatí šetřit. Pokud investujete do lepší a kvalitnější kuchyně, vydrží vám klidně i desítky let. Naopak při pořízení levné kuchyně ve snaze ušetřit, se může stát, že vlivem každodenního používání ji budete muset po pár letech vyměnit a investovat tak další peníze.

  • Správné rozvržení

Další důležitá věc, kterou by měla splňovat každá moderní kuchyně, je správné rozvržení. Kuchyně se dělí na tzv. kuchyňské zóny, které by na sebe měly navazovat tak, aby vám při práci v kuchyni šetřily čas. Budete-li mít dřez umístěný přes celou kuchyni, bude nepraktické k němu pořád běhat a to vás bude stát čas.

·         Praktické vychytávky

Dnešní moderní kuchyně toho hodně umí. Samozřejmostí se stává pomalý dojezd šuplíků, který eliminuje nepříjemné a hlučné zavírání. Do šuplíků stačí lehce strčit a ony se zasunou, aniž by sebou hlasitě práskly. Kromě toho se v kuchyních objevují tzv. žebra, což jsou vnitřní poličky uvnitř skříní, které šetří úložný prostor.

·         Pěkný design

Jako poslední zmíníme líbivý design, který je rovněž důležitý. Vzhled je totiž první věc, které si všimnete, proto je to také první věc, která upoutá vaší pozornost. Velice oblíbené jsou lesklé povrchy, které vypadají luxusně a elegantně.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top