Domov

Nákupy nemovitostí jsou nyní levnější: využijte příležitosti!

Aktuální data, která generuje český realitní trh, mluví o postupném úpadku a v určitých oblastech dokonce o naprosto zásadním poklesu koupě nemovitostí o přibližně 20  – 25%. Jedná se o ohromný pokles v České republice, na který zcela pochopitelně musí reagovat i firmy či jedinci prodávající nemovitosti. Na tuzemském trhu má vyrovnané slovo jak realitní nabídka, tak nabídka bankovních služeb. Co můžeme očekávat a na koho bychom se při nákupu nemovitostí v příštím období měli spolehnout?

Správa bytů a domů jako jistota v těžké době

Kupní síla v České republice je oproti okolním zemím Evropy mnohdy mnohem nižší a tak jsou lidé nuceni se spoléhat na peníze, které tak říkajíc nemají v kapse. Jedná se pochopitelně o půjčky, hypotéky a bankovní služby. Právě z tohoto důvodu dokáže i sebemenší změna v úrokových sazbách vyvolat pozitivní či negativní ozvěnu na celém trhu, toho realitního nevyjímaje. Ať už jste ale majitel či budoucí kupující, tak společnosti, které mají nemovitosti ve správě dodržují konzistentní ceny. Správa bytů a domů tak zaručuje i na velice nestabilním trhu maximálně regulovanou možnost vyrovnané nabídky, která by v naprostém finále měla vždy vyplynout v oboustranně výhodný nákup.

Kvůli klesajícímu zájmu klesají i ceny

Prudce klesající zájem o koupi nemovitostí v lukrativních zónách se pochopitelně odráží na nabídce, která se snaží vyhovět klientovi a co nejvíce ho oslovit. V případě, že neustále klesá zájem, tak s ním pochopitelně klesá i nabízená cena. V meziročním porovnání v letech 2018 a 2019 došlo opravdu k prudkému poklesu, který nutí majitele nemovitostí prodávat i v roce 2019 v cenové hladině roku 2018. Pokud tak neučiní, tak na finální prodej své nemovitosti mohou čekat do nekonečna. Anebo si uvědomit, že správa bytů a domů může pomoci i v této situaci.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top