Domov

4 důvody proč svěřit pronájem do správy nemovitostí

Máte nemovitost, kterou pronajímáte a máte s tím špatné zkušenosti? Bojíte se podvodů, krádeží anebo neplatičů nájemného či dokonce likvidátorů vybavení? Ve všech těchto ohledech a mnohých dalších vám může být nápomocnou službou správa nemovitostí. Nabízejí jí kvalitní realitní kanceláře a pro klienta znamená úlevu v mnoha ohledech běžného realitního podnikání.

Kvalitní inventář a kontrola stavu

Popořadě první výhodou je vytvoření kvalitního inventáře veškerého vybavení bytu či domu a také zcela přesné zaznamenání jeho stavu před začátkem pronájmu. Cokoliv se tedy poškodí či ztratí můžete naprosto jednoduše a efektivně vymáhat.

Správa nemovitostí zaručuje technický stav

Další výhodou, kterou vám správa nemovitostí nabídne je kontrola a údržba technologického stavu. V případě jakýchkoliv nutných rekonstrukcí či dokonce havárií jsou poskytující realitní společnosti ve spojení s ověřenými řemeslníky.

Komunikace s nájemci včetně nájemného

Komunikace s nájemci rovněž spadá pod povinnosti, které vám společnost na základě zastoupení ve správě nemovitostí nabízí. Od samotného podpisu nájemní smlouvy až po kompletní průběh pronájmu komunikuje nájemce s realitní kanceláří, nikoliv s vámi.

Navíc se vyhýbáte nepříjemnostem v podobě neplaceného nájemného. Platí totiž, že realitní kancelář garantuje zaplacení nájemného. Vy tak získáte své smluvené peníze vždy v pravidelném termínu a pokud je problém ze strany nájemce, je záležitostí realitní kanceláře problém vyřešit,

Smlouvy podle aktuální legislativy

Papírování, papírování a zase jen papírování. Nudné a otravné ale nevyhnutelné. Chytré hlavy ale dokáží v papírech najít skulinky ve svůj prospěch. Díky pomoci realitní kanceláře a proškolených odborníků, kteří znají legislativu si můžete být jistí, že jsou vaše smlouvy a dohody nejen v souladu s právem, ale navíc zcela neprůstřelné.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top