Móda a trendy

Nebojte se výběru náplní do elektronické cigarety

pixabay.com

K tomu, abyste si mohli užít kouření elektronických cigaret na plno a tak i vytěsnit klasické kouření, je potřeba si pořídit takovou náplň, která Vám jednoduše sedne. My se v tomto článku zaměříme na e-kouření, a co obnáší výběr vhodných náplní do elektronické cigarety.

Kouření e-cigaret

Někteří laici si myslí, že si v kamenném obchodě nebo nějakém e-shopu koupí elektronickou cigaretu a mají vystaráno. Je důležité si uvědomit, že elektronické cigarety se skládají z několika částí. Těmi částmi jsou clearomizér, baterie, nabíječka a v neposlední řadě samotná náplň.

Díky clearomizéru dochází k přeměně náplně na páru, kterou pak vdechujeme. Na trhu se můžeme setkat s různými typy těchto clearomizérů nebo chcete-li atomizérů. Těch názvů se používá několik. Do každého typu se vejde jiné množství náplně a také má jinou délku životnosti.

Baterie zajistí to, že vlastně celá cigareta funguje a že clearomizér pracuje. A nabíječka pak dobíjí baterii. Na závěr jsme si nechali náplně do elektronické cigarety.

Výběr náplně

Až se vrhnete na výběr náplní, zjistíte, že se s nimi na našem trhu roztrhl pytel. Vybírat můžete z náplní od mnoha značek. Naše rada však zní: „Věřte ověřenému a osvědčenému!“ Rozhodně se nevyplácí vsázet na neznámé náplně, které jsou o pár korun levnější. K dispozici jsou různé typy náplní od ovocných, čokoládových až po klasické tabákové. Velmi důležitá je síla naplně. Mohli jste si všimnout, že na obalech jsou uváděna čísla například 6 mg nebo 12 mg a jiné. Tyto čísla označují obsah nikotinu v dané náplni. Obsah nikotinu záleží na tom, jak silný kuřák jste. Pokud jste kouřili zcela nejslabší cigarety, bohatě Vám postačí 6 nebo 8 mg. Naopak velmi silní kuřáci by měli vybírat mezi náplněmi, které se pohybují v rozmezí od 16 do 24 mg.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top