Móda a trendy

Přírodní kosmetika a co o ní víme?

přírodní kosmetika
pixabay.com

Jistě si každá z nás všimla, jak během posledních let vzrostl obecně zájem o přírodní kosmetiku. Dříve byla kosmetika záležitostí převážně žen. Dnes tomu tak není, proto nezáleží, zda jde o kosmetiku pro ženy nebo muže. Každý používá v menší nebo ve větší míře nejrůznější kosmetické přípravky. A že jich je na trhu k dispozici hromada.

Neustále nám výrobci představují nové revoluční výrobky, které se předhánějí neuvěřitelnými účinky. Můžeme tomu však věřit nebo se jedná jen o tah výrobní politiky? Ačkoliv výrobci tvrdí, že jsou veškeré výsledky reálné, stále více lidí se obrací k přírodní kosmetice.

Výhody přírodní kosmetiky

I přírodní kosmetika je velmi rozšířená. K dispozici jsou krémy, make-upy a pudry, řasenky, rtěnky, oční stíny parfémy a deodoranty, vlasové kondicionéry, ale i sprchové gely. Jaké výhody však spočívají v používání právě tohoto typu kosmetiky?

Objevte přírodní parfémy

V přírodních parfémech bývá často použita šalvěj a limetka. Z jejich kombinace vzniká velmi příjemná a zároveň účinná vůně. K výrobě deodorantů jsou využívány výtažky z bavlny a bambusu, které zajistí naše suché podpaží. Ten, kdo se však potýká s velkými problémy s pocením, nemusí být uspokojen. Tyto přírodní látky nemají takový účinek jako například aluminová sůl.

Kouzlo přírodních barev na vlasy

Trápí Vás problémy s lupy nebo ekzémy? Pak právě vy oceníte přírodní barvy na vlasy. Je pro ně charakteristická šetrnost. Jsou velmi citlivé, perfektně obalí vlasy a dodají přirozený lesk. Zároveň dlouho vydrží a nedochází k tak rychlému vymývání jako u klasických barev. Ten, kdo si však potrpí na extrémy a s běžnými přírodními barvami si nevystačí, nebude s přírodními barvami spokojený. Například modrou barvu Vám totiž na hlavě nevykouzlí.

To nejlepší pro Vaši pleť

Přírodní kosmetika přináší široký výběr make-upů, pudrů nebo tvářenek. Jsou velmi citlivé a šetrné k pleti a to právě díky minerálním pigmentům, které jsou používány k výrobě. Počítat musíte s omezenější škálou barev, nicméně i tak to stojí za to.

Nebojte se i Vy vyzkoušet něco jiného, co dokáže být šetrné k Vašemu tělu.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top