Zdravi a sport

Nechte si změřit EKG na profesionálním přístroji

EKG
pixabay.com

V dnešní době lze narazit na zdravotnická zařízení nejrůznější úrovně. Jsou tu ta postarší pyšnící se letitou technikou a ta nová, kde se vám dostane té nejlepší péče v kombinaci s použitím moderních přístrojů. Pakliže se chystáte na vyšetření EKG, potom jednoznačně volte druhou zmíněnou možnost.

Elektrokardiogram v podání novodobých zařízení je daleko více vypovídající a může přinést spoustu praktických hodnot navíc. Záznam časové změny elektrického potenciálu způsobeného srdeční aktivitou dokáží nejlépe změřit profesionální modely označované, jako EKG Holter.

Jak vypadá špičkový EKG záznamník?

Miniaturní záznamník vzorkovací frekvence zajišťující několikahodinový provoz díky jediné tužkové baterii. Tříkanálový přístroj s hardwarovou detekcí, mezi jehož zásadní přednosti patří hlavně jednoduché ovládání a velký čitelný displej.

EKG Holter, u něhož je přenos dat řešen skrze USB čtečku CF karet. Ano, přesně takto nenápadně vypadá produkt, s nímž vám bude do nejmenšího detailu a s maximální přesností provedeno měření zvané elektrokardiogram.

Jenže, co by byl tříkanálový záznamník EKG Holter bez odpovídajícího softwaru?

Systém pro vyhodnocení výsledků

Součástí EKG záznamníku je také programové vybavení sloužící pro vyhodnocování dlouhodobých výsledků. Právě pestré a bohaté vyhodnocovací moduly s kvalitní filtrací záznamu mohou lékařům přinášet důležité výsledky, na základě nichž dochází ke stanovování přesných diagnóz.

Komunikace s ambulantními programy, široká databáze pacientů a jednoduché ovládání jsou jen pomyslnou špičkou ledovce.

Pakliže vás čeká vyšetření EKG, rozhodně jej nepodceňujte a zajímejte se o to, zda bude probíhat na profesionálním a moderním zařízení zvaném EKG Holter. Zdraví máte pouze jedno, proto vyhledávejte jen tu nejlepší péči na současném trhu.

 

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top