Zdravi a sport

Pro koho jsou určené elektronické cigarety?

elektronické cigarety
pixabay.com

V současnosti se na trhu velmi rozmohly elektronické cigaret, a ačkoliv je nabídka velmi bohatá a variant elektronických cigaret je opravdu nespočet, principielně fungují všechny stále na stejném principu. Díky tomu, že v elektronické cigaretě nic nehoří, nevzniká tak ani dehet jako a jiné škodlivé látky jako u klasických cigaret. Díky tomu kuřáci elektronických cigaret mnohem méně škodí svému okolí a sobě. Navíc jsou plnohodnotnou náhradou cigaret a plní uklidňovací a uspokojovací rituál.

Kdo by ji měl využívat?

Lidé, kteří chtějí částečně omezit anebo úplně odbourat kouření klasických cigaret.

Lidé, kteří jsou závislí na nikotinu, ale nechtějí znečišťovat ovzduší a obtěžovat ostatní okolí nekuřáků tím nepříjemným zápachem, který vychází z klasických cigaret.

Lidé, kteří chtějí mít přísun nikotinu i v nekuřáckých prostorech, kterými se již brzy stanou všechny bary a restaurace.

Lidé, kteří chtějí jednou pro vždy skoncovat s kouřením a chtějí si tu cestu usnadnit.

Výhody elektronické cigarety

Při užívání elektronické cigarety nemusíte používat popelník, nikdy již nebudete odhazovat nedopalky a tím dělat nepořádek na zemi. Nebudete mít smradlavé ruce a zažloutlé nehty na rukou. Díky elektronickým cigaretám již nikdy nebudete muset řešit ten problém, že nemáte zapalovač. Nikdy nebude hrozit, že něco propálíte nebo poškodíte. Budete moci v klidu kouřit v pohodlí domova, nic nebude cítit a navíc ani záclony nebudou zažloutlé. Těch výhod je opravdu dlouhá řada. V neposlední řadě, kouření elektronických cigaret ocení Vaše okolí, které nebude muset vdechovat ten nepříjemný kouř. A navíc ušetříte opravdu hodně peněz. Protože každý z nás moc dobře ví, že kouření je hodně finančně náročná sranda. Tak proč ty peníze raději nevyužít jinak? Třeba na dovolenou s rodinou a přáteli nebo na vylepšení Vašeho domova.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top