Móda a trendy

Pánské náramky se budou vyjímat na zápěstí každého muže. 2+1 tip pro správný výběr!

pánské náramky
pixabay.com

Stále více mužů si dává záležet na svém zevnějšku. Volí vhodné kombinace barev, ladí k sobě jednotlivé styly a svůj look doplňují i o nejrůznější doplňky, jejichž úkolem je podtrhnout celkový vzhled a dodat mu tu správnou jiskru. Muži mají rádi pánské náramky, které nejsou nijak zvlášť nápadné a budou se skvěle vyjímat na zápěstí každého muže. Dají se nosit do práce i ve volném čase, lze s nimi doplnit jak elegantní, tak i volnočasový outfit. Chcete-li svému partnerovi, manželovi, tatínkovi, bratrovi nebo kamarádovi udělat radost, pořiďte mu vkusný pánský náramek. Máme pro vás 2+1 tip pro jeho správný výběr!

Tip první: kolik chcete investovat?

Hned na začátku byste si měli ujasnit jednu věc: finanční investici. Je totiž důležité vědět, kolik chcete za daný šperk utratit peněz. Odvíjet se můžete jak od stavu vašeho bankovního účtu, tak i o příležitosti, ke které náramek vybíráte. Chcete mu jen udělat radost? V tom případě se nebojte a vyberte náramek z levnějších řad. Potěší úplně stejně, i když nebude stát majlant. Nebo slaví kulatiny? V tom případě nelitujte ani vyšší investice a pořiďte kousek, který se bude pyšnit třeba diamantem nebo zlatem.

Tip druhý: jak se obléká?

Druhým vodítkem pro správný výběr pánského náramku je styl oblékání daného muže. Je totiž rozdíl, jestli se obléká spíše ležérně a elegantně, nebo jestli dává přednost spíše volnočasovému a více pohodovému stylu. Pokud je to elegán, vybírejte z řad náramků, které jsou spíše decentní a mají střídmější barvy. Nebudou působit jako pěst oko a nosit se dají třeba i k obleku. Pokud je to muž, který se obléká uvolněně, můžete se vydat do vod barevných a vícebarevných náramků.

Tip třetí: s přívěskem nebo bez?

Posledním rozhodnutím je skutečnost, zda vyberete náramek s přívěskem nebo bez přívěsku. Je to spíše otázka vkusu, ale i konkrétní přívěsek může daného muže vystihovat. Velmi časté jsou například přívěsky s motivem lebky, tak třeba vám právě takový kousek padne do oka.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top