Domov

Perfektní hygiena: Moderní koupelna ji zajistí

koupelna
vse-do-koupelny.cz

Snad každý z nás by si přál mít ideální koupelnu, která bude prostorná, světlá s kvalitní vanou nebo sprchovým koutem, kde budete moci zažívat nikdy nekončící relax. Teď však zpátky nohama na zem. Je i Vaše realita trošku jiná? Pojďte to změnit. I méně radikální změna může zabodovat.

Koupelna snů

Je důležité si uvědomit, že koupelna není jenom místem, kde zkrátka provádíme jen takovou tu nutnou hygienu. Jedná se o místo, kde trávíme čas a cítíme se tam příjemně. Od čeho se však odpíchnout? Základem je jistá nadčasovost, která se odráží v neutralitě a využití dekorací od podložek až po osušky a ručníky.

Milujete trendy v oblasti bydlení? Pak se jistě zaměřte na novinky v oblasti koupelen a neváhejte je využít, pokud tomu tak není, tak by měla koupelna spíše odpovídat životnímu stylu, ne však zásadně posledním výstřelkům.

Novinky pro tento rok

Těch novinek a moderních trendů je hned několik. Od umyvadel, sprchových koutů, doplňků až po podlahu. A my to vezmeme odspodu.

Čím tenčí podlaha a obklady, tím lepší. Jsou nazývané velmi trefně slim a jejich tloušťka je pouhých několik milimetrů. Ostatní rozměry jsou však naopak velké. Formáty se postupem doby stále zvětšují a zvětšují s tím, že se jedná převážně o tvar obdélníku. Pastelové barvy pomalu, ale jistě ustupují do pozadí a jemné, tlumené barvy vystupují do popředí. K oblíbeným barevným provedením patří kombinace barev bílé, šedé, béžové a černé.

Umyvadlům sluší mramor a umělý kámen. Důraz je kladen hlavně na kvalitu a jednoduchost. Sprchové kouty a vany mají stále klasické tvary, které jednoduchost celé koupelny podtrhují.

Vlastní fantazii se meze nekladou

Pokud máte však vlastní nápady a to třeba na kombinaci doplňků a celkového koupelnového vybavení, rozhodně se neomezujte. Nejdůležitější přece je, abyste se ve své koupelně cítili zkrátka dobře.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top