Domov

Velký život v malém bytě, aneb jak vybrat bydlení?

prodej bytů
pixabay.com

Život v bytě skrývá jak světlé, tak i stinné stránky. Asi jako všechno v našem životě má i bydlení v bytečku dvě strany mince. Ta jedna nabízí spoustu výhod, například v podobě méně starostí, teplé vody kdykoli si přejete nebo skutečnosti, že se v zimě nemusíte starat o topení nebo třeba skládat uhlí. Ta druhá je naopak příslibem několika nevýhod, mezi které můžeme zařadit méně soukromí, nutnost přizpůsobit se sousedům nebo fakt, že se vám posteskne po kousku zahrady, kde byste si mohli vypít oblíbené kafe. Možná i vy žijete v bytě a máte toho tak akorát dost. Chcete se přestěhovat do většího a přemýšlíte nad otázkou: kde sehnat ideální bydlení?!

Pozor na zajíce v pytli

Ačkoli touha po větším bydlení je mnohdy opravdu silná, strach, že při výběru naletíte podvodníkovi a koupíte si pověstného zajíce v pytli, je kolikrát ještě silnější. A jsou to právě obavy ze špatné koupě, které většinu lidí drží nohama na zemi a často jim brání udělat krok vpřed. Je pravda, že mezi solidními inzeráty můžete narazit i na takové, za kterými bude stát nějaký podvodník. Proto pokud nechcete riskovat, uděláte nejlépe, když se po novém bydlení porozhlédnete s pomocí realitní kanceláře.

Hledání bydlení s realitkou – nejsou to jen peníze navíc?!

Když se řekne realitka, většina lidí se zhrozí a představí si peníze vynaložené navíc. Koukněte se na to z té druhé strany, kdy si najdete úžasně vypadající byteček, domluvíte se na zaplacení kauce a jakmile peníze převedete na účet majitele, přestane s vámi komunikovat a vám nezbude nic jiného, nežli oči pro pláč a přiznání pravdy, že jste naletěli podvodníkovi. Vezmete-li to kolem a kolem, ve finále zjistíte, že zaplatit za pomoc realitní kanceláře se vyplatí. Bude to totiž mnohonásobně méně, než o kolik byste mohli přijít při jednání s podvodníkem. Tak co říkáte?

Bydlení podle představ

Pokud se rozhodnete pro hledání bytu s pomocí realitní kanceláře, získáte další výhodu navíc: od samého začátku budete vědět, na čem jste. Nemusíte se bát zavádějících informací nebo fotografií, které nebudou pravdivé. Realitní kancelář nabízí prodej bytů v Praze, o kterých ví, že jsou solidní, vyhovující a vy se tak nemusíte ničeho bát.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top