Cestování

Plánujete výlet na hory? Pak si připravte hlavně pořádnou obuv!

pixabay.com

Ať už milujete ty největší možné vrcholy, nebo vás naopak dokáže uspokojit i malý výstup, tak na horách nemůžete čekat nic jiného než jenom ryzí přírodu, která vám nedá rozhodně nic zadarmo. Výlety po horách se staly v posledních letech opravdu velkým trendem a hory se tak pravidelně plní turisty od české Šumavy až po rakouské Alpy.

Jsou ale věci, které jsou pro úspěšnou přípravu doslova extrémně důležité. A jednou z těch, bez kterých to zkrátka rozhodně nejde, jsou opravdu kvalitní boty do toho nejdrsnějšího možného terénu.

Překvapení v sortimentu pracovní obuvi

Pokud bychom vám doporučili místo, kde jinak sami rozhodně nebude hledat, tak to může být pro podobné příležitosti pracovní obuv a oděvy. Ačkoliv by vás to nemuselo na první pohled napadnout, tak se v tomto sortimentu najde ohromné množství velice kvalitní obuvi, která nabídne dostatek pohodlí a vlastnosti, které nemá dokonce ani naprostá většina obuvi sportovní. Především potom vlastnosti protiskluzové podrážky jsou tím, co opravdu stojí za zmínku. Počítejte ale s tím, že vám minimálně zprvu nemusí nabídnout takové pohodlí, jako jste zvyklí.

Sportovní treková obuv jako klasické řešení

Pokud chcete ale hledat spíše ověřené řešení, tak pro vás nejspíše bude jasnou volbou klasická treková obuv. Treková obuv je něčím na pomezí klasické sportovní obuvi a obuvi s výraznými terénními prvky, která dokáže pro podobné situace nabídnout opravdu velice příjemné podmínky.

Hlavním plusem je rozhodně to, že je velice pohodlná, protože je dělána většinou z elastických materiálů, které pevně obepínají kotník a nárt. Obepínání ale není v tomto případě tak moc pevné, takže je tu relativní šance na to, že si při špatném kroku jednoduše zvrtnete kotník. Proto raději volte takovou, která vám nabídne i vysoký kotník s pevným obepínáním.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top