Cestování

Kia Rio nabídne příjemný zážitek z jízdy za rozumnou finanční částku

www.pixabay.com

Hledáte vůz, na který se můžete v oblasti jízdních vlastností opravdu spolehnout, ale nechcete zároveň investovat vysoké peníze? Pokud ano, tak pro vás může být Kia Rio jednou z nejlepších nabídek, které najdete. Jedná se o velice drobný vůz, který mimo své velikosti a šikovnosti disponuje i menší motorovou výbavou, což může především novým řidičům rozhodně pomoci.

Moderní Kia Rio přitom není od té původní jízdně až zas tak odlišná. Ve svém výsledku se jedná o vůz, který je oproti původnímu vozu Rio po kompletním faceliftu a zdokonalení motorových vlastností. A jezdí se v něm opravdu výborně. 

Skvělé řízení s ideálními parametry do města

Pokud chcete mít vůz, který bude odpovídat vašim pokynům s maximální rychlostí, tak vás Kia Rio rozhodně potěší. Jednou z těch nejdůležitějších výhod je totiž poměrně dost mrštné řízení, které má minimální odezvu. 

Ve stejné oblasti bohužel ale najdeme také nevýhody. To ale rozhodně nekazí bilance toho, že jsou skladové vozy Kia Rio vytěžovaným sortimentem. Auto se totiž skvělé chová ve městě. V kolonách a při popojíždění se chová jako doma, ale problém najdete při přímočaré rychlejší cestě. Zde nás nepříjemně překvapí především spotřeba, která napovídá tomu, že do těchto podmínek Kia Rio rozhodně nepatří. 

Na autě je cítit drobný cenový kompromis

Bavíme se zároveň o vozu, který při novém modelu můžete zakoupit mezi třemi až čtyřmi stovkami tisíc korun. To rozhodně není cena, která by byla realizovatelná, aniž by vůz obsahoval některé kompromisy. Ačkoliv je jedním kompromisem motor, tak další najdete přímo v interiéru jako takovém. Určitě vás nepotěší slabší systém palubního počítače, který zde víceméně ani nemusel být. I provedení interiéru rozhodně nepatří mezi nejelegantnější, ale ve své cenové kategorii se řadí do obstojného průměru.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top