Nezařazené

Podle čeho vybírat realitní kancelář?

zdroj: pixabay.com

Hledáte bydlení nebo chcete prodat nemovitost a rozhodli jste se, že na to půjdete přes realitní kancelář? Udělali jste dobře, spolupracovat s realitní kanceláří je rozhodně lepší, nežli na to jít tzv. na vlastní triko. Ušetříte spoustu času i starostí, protože realitka všechno potřebné vezme na svá bedra a postará se o to za vás. Jak ale poznat, jaká realitní kancelář stojí za to?

Podle čeho vybírat realitku?

Určitě si i vy lámete hlavu nad tím, podle čeho realitní kancelář vybírat. Na trhu jich je totiž tolik, že je to pomalu jako hledat jehlu v kupce sena. Ne všechny realitní kanceláře jsou skutečně spolehlivé. Poradíme vám, na co se zaměřit.

Kritérium první: zkušenosti

U realitní kanceláře je určitě důležité, aby měla zkušenosti. Zkušenosti a praxe jsou totiž v tomto oboru ceněné zboží, které má svou váhu. Pokud má daná realitní kancelář alespoň pár let zkušeností, svědčí to o tom, že tzv. neusnula na vavřínech, neustále se snaží zlepšovat a posunovat se kupředu.

Kritérium druhé: přístup

Od realitní kanceláře, která stojí za to, očekáváme, že k nám bude přistupovat profesionálně, ale zároveň individuálně. Ke každému klientovi by měla být osobitý přístup, aby mu dokázala vyjít maximálně vstříc.

Kritérium třetí: reference

Při výběru realitní kanceláře se ohlížejte i na její reference. Ty by měly být samozřejmě kladné, v ideálním případě. Pokud narazíte na realitku, která bude mít negativní recenze, pravděpodobně si ji pro spolupráci nevyberete a dáte přednost takové realitní kanceláři, která bude mít pozitivní ohlasy.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top