Nezařazené

Čím zabodovat u muže? Stačí zapojit fantazii!

zdroj: pixabay.com

Máte novou známost a chcete udělat ten nejlepší dojem? Možná už jste na internetu hledali nejrůznější návody, jak zabodovat u muže a jeden takový máte přímo před sebou. Proto je jedině dobře, že si čtete náš dnešní článek, ve kterém vám dáme hned několik praktických tipů, jak na muže udělat ten nejlepší dojem!

Poslouchejte a projevte zájem

Ačkoli se to často nezdá, muži mají rádi, když je ženy poslouchají. A to je velmi klíčová vlastnost především na začátcích vztahů, kdy se partneři teprve vzájemně poznávají. Proto pokud chcete udělat dojem, zajímejte se o něco, poslouchejte, co vám říká, a ukažte, že vás to zajímá. Samozřejmě pamatujte, že nic se nemá přehánět, tak pozor na to, aby se z vás nestala zvědavá fůrie, která nedá pokoj, dokud se nedozví i pin od kreditní karty!

Netlačte na pilu

Muži často působí dojmem, že by všechno chtěli hned, ale pozor, milé dámy: najdou se mezi nimi i výjimky, které potvrzují pravidlo. Pokud na takového muže narazíte, držte se zpátky a netlačte příliš na pilu, čímž byste svou polovičku mohli akorát tak odradit ještě dříve, nežli mezi vámi vůbec stihne něco začít.

Nepřehánějte to s dárky

Jakmile se my ženy do někoho zamilujeme, často máme tendence toho dotyčného zahrnovat nejen naší láskou, ale i nejrůznějšími dary. Jasně, může se to zdát roztomilé, ale zatímco ženy dárečky a různé pozornosti zbožňují, muži jim příliš neholdují. Nepotrpí si na trička nebo mikiny společné pro páry, nemají příliš v lásce lapače prachu na poličku a podobně. Pokud chcete svému partnerovi udělat radost něčím decentním, vsaďte třeba na vkusný šperk. Pánské Nia šperky jsou velmi pěkné, avšak decentní a vkusné.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top