Krása

Podtrhněte krásu žen správným šperkem

zdroj: pexels,com

Málokterá dáma pohrdne šperkem, který zvýrazní její vytříbený vkus. Ale co když si přejeme dámu obdarovat právě šperkem a nevybočit ze zajetých kolejí? Volba je jednoduchá. Dámy mají několik typů oblíbených šperků, které vždy budou nosit a pokud vyberete podle jejího stylu, nemusíte se bát špatného dárku. Mezi oblíbené patří náušnice, prsteny i řetízky. Jaký ale vybrat s dávkou originality.

Dámské šperky, které nezklamou

Před několika řádky jsme si již představili jeden z nejoblíbenějších sortimentů dámských šperků. Důležité jsou i další parametry, které rozhodnou o úspěšnosti dárku. První parametr je zajisté volba materiálu. Dámy se zpravidla dělí na ty, které více holdují stříbru a ty, které spíše zlatu. Právě tato oblast je ta nejjednodušší pro „přestřel“ a proto se v této části hodí nejvyšší opatrnost. Další částí je volba správné výzdoby. Dámské šperky se vyrábějí jak v čistém a jednoduchém designu z drahých kovů, tak i v decentně i bohatě zdobených komponentech. Těmi nejčastěji bývají drahé kameny anebo broušené křišťálové sklo. To sice může znít tuctově, ale jeho optické vlastnosti jsou úžasné a přední výrobci si po právu užívají celosvětové popularity.

Vyberte ty správné náušnice

Náušnice jsou snad nejčastěji kupované šperky pro dámské publikum. Podle toho také vypadá rozsáhlý a kvalitní sortiment. Zpracovávané jsou většinou ve zlatě, stříbře anebo chirurgické oceli. Je potřeba dávat pozor na výběr kvůli stylu i kvůli černání. Druhým ze tří základních parametrů je způsob zdobení. Decentní kovové náušnice nikdy nezklamou a mohou být doslova unikátním doplňkem. Ovšem pro určité příležitosti se hodí čiré i barevné doplňky ze skla či drahých kamenů. Třetí parametr je styl zavírání. Náušnice mají několik stylu uzavírání, které se odlišují v bezpečnosti proti upadnutí, ale především v komfortu pro nositelku. Pro dámy s více přilehlými lalůčky můžou být jehlicovité druhy ukončení velice nepříjemné, pozor na to!

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top