Volný čas

Poznejte Sodastream a jeho výhody

zdroj: pixabay.com

Sodastream je jeden z posledních výstřelů ohledně moderního zdravého životního stylu. Jako jeho největší plusy se počítá ekologičnost a tvorba zdravějších nápojů pro jejich uživatele. Přístroje sodastream vyrábějí pomocí běžné vody, bombičky se stlačeným vzduchem a sirupu perlivé nápoje. Ke všem originálním strojům sodastream je navíc dodávaná minimálně jedna opětovně použitelná lahev z odolného tvrdého plastu. Sodastream tak dokáže rychle a jednoduše udělat zdravé nápoje v řádu minut.

Odkud Sodastream je a jeho začátky

Historie výrobníků sycených nápojů sahá až do roku 1906. V té době bylo velice populární vyrábění syceným čistých nápojů pomocí bombiček stejně, jako je tomu v dnešním Sodastream. Samotná společnost původem ze Skandinávie je aktuálně odnoží mezinárodního giganta Pepsi co.

Výhody Sodastream

Sodastream je zároveň jedním z nejvíce rozšířených výrobníků sycených nápojů na světě. Díky velké podpoře a oblíbenosti tak najdete nespočet internetových obchodů, které nabízejí výrobníky i veškeré příslušenství pro produkty Sodastream. Ke svému si tak přijdou designový milovníci, co chtějí přístroj nejen k užitku, ale rovněž k ozdobení svého domova. Stejně tak i běžní uživatelé, pro které je efekt nejdůležitější. Výtečné je, že ani jeden z nich si nepřiplatí žádnou částku za individuální styl přístroje a pokud ano, jedna se o minimální rozdíly.

Neomezený počet příchutí

Sodastream ke svým přístrojům pochopitelně vydává i bombičky s perličkami a především kvalitní sirupy. Těch je celá řada a každý rok se v rámci sezony přidávají další zajímavé příchutě. V případě, že vám příchutě sami o sobě i tak nestačí, není problém jednu i více z nich míchat do jedné dávky. Sladkost i chuť si totiž korigujete jen a jen vy!

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top