Domov

Proč by správa bytů mohla být také pro vás tou ideální volbou?

Správa bytů je jednou z mnoha služeb, které dnes nabízejí moderní a prosperující realitní kanceláře. Ve své podstatě jde o jakousi dohodu mezi kanceláří a majitelem, kdy kancelář nakládá podle dohody s nemovitostí. Majitel na tom získá větší klid a ochranu před riziky.

V rámci bytů jsou přitom mnohá rizika jasně daná a pochopitelně se jich také majitelé a podnikatelé bojí. Jaká rizika přitom dokáží správy nemovitostí především odstranit zjistíte na následujících řádcích.

Obsazenost nemovitostí může být problém

Jednou z věcí, které opravdu zásadně mohou být problémem co se týče výdělku nemovitosti, je její obsazení. Nemusí se totiž vždy povést, aby daná nemovitost došla svému stoprocentnímu využití. Každá prázdná nemovitost tak víceméně generuje spíše ztrátu nežli čistou nulu, protože se stejně musí vytápět a udržovat v obyvatelném stavu. Správa nemovitostí přitom právě obsazenost řeší na své vlastní riziko a vy se o ni nemusíte starat.

Inventář od opravdových profesionálů

Inventář by se dal nazvat jako soupis majetku nebo vybavení. Pokud pronajímáte nemovitost jakéhokoliv charakteru, kde vybavení ponecháváte, tak byste měli inventář plnit automaticky. Jenže to spousta lidí nedělá. V rámci ubytování správa nemovitostí zcela naopak inventář vypracovává ve všech případech. Váš majetek je tak dokonale evidovaný včetně stavu, ve kterém se nachází.

Žádné placení? Žádný problém

Co když vám ale ubytovaní klienti odmítnou zaplatit slíbené nájemné? Pak byste mohli mít problémy také vy, protože se na tento příjem stoprocentně spoléháte. Bohužel se nebavíme o žádné vzácné situace, ale spíše o naprosto běžné situaci v mnoha ohledech. U správy nemovitostí ale máte svoje peníze vždy jisté. A to bez ohledu na to, jestli kanceláři klienti platí nebo ne.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top