Domov

Víte, že realitní kanceláře nabízí i mnohem více, než jenom prodeje a pronájmy?

Není to pravidlem. Ale naprostá většina realitních kanceláří, především potom ty, které opravdu prosperují, se dokázaly v průběhu let proměnit do velice moderních a všestranných společností. Kdo by tak čekal, že kanceláře nabídnou jenom koupi, prodej a nic víc, může být překvapen.

Přitom se jedná často také o služby, které nejsou stoprocentně jen v realitách. Do funkce realitních kanceláří se tak stále častěji dostávají i takové profese jako jsou ekonomie či práva.

Zprostředkování prezentace domu

Při posuzování úspěšnosti prodeje jakékoliv nemovitosti se může jako jedna ze zásadních věcí ukázat kvalita prezentace. Ta se pochopitelně odvíjí nejen podle popisku, ale hlavně podle dostupných fotografií a dokumentace. Takzvaný homestaging je služba, při které realitní kancelář na základě svých zkušeností zprostředkuje fotografie a další prezentační možnosti tak, aby byla nemovitost co nejlákavější už na první pohled.

Nulová rizika díky správě nemovitostí

Pokud se připravujete pronajímat nemovitost a víte, že s tím nemáte zkušenosti, tak nemusíte být na řešení sami. Takzvaná správa nemovitostí je další službou, tentokrát zaměřenou čistě jenom na zprostředkování pronájmů. Realitní kanceláře si berou nemovitosti pod svá křídla a nakládají s nimi tak, aby bylo možné využít jejich potenciál při pronájmu. Přitom zákazníkovi vyplácí vše přímo samotná kancelář a starosti, ty spadají také na ní.

Právní poradenství v realitách

Realitní trh je velice specifický v mnoha ohledech. To vám stoprocentně poví každý makléř, které se kdy zeptáte. Proto vás nepřekvapí, že se také celá řada právníků zaměřuje čistě jenom na reality a problematiku, která se v nich ocitá. Pokud tak potřebujete poradit s otázkami práva, tak realitní kanceláře mohou pomoci.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top