Zdravi a sport

Proč byste i vy měli mít elektronickou cigaretu?

kouření
pixabay.com

Kouříte? V tom případě jste tady správně a dnešní článek byste si určitě neměli nechat ujít. Pakliže se považujete za zkušeného kuřáka, který již má za sebou několik let doprovázených tímto zlozvykem, pak vám následující řádky v mnohém otevřou oči. Tedy, doufejme.

Znáte elektronické cigarety?

Víte, co jsou elektronické cigarety? Možná už začínáte mít dojem, že je dnešní článek jen samá otázka, ale nebojte se. Před několika lety tento pojem ještě nikdo neznal. Na trhu se objevily první elektronické cigarety a postupně si získávaly přízeň a zájem lidí. A v současné době? Kdybyste se na ulici podívali kolem sebe, byli byste možná mile překvapeni, jak rychle se tento trend rozmohl a stal se populárním. A není se čemu divit, vždyť tzv. e-cigarety nabízí hned několik výhod, které si teď společně představíme.

Vyzkoušet je stojí za to

Jak jsme slíbili, máme pro vás několik dobrých důvodů, proč byste měli zahodit klasické cigarety a vyzkoušet ty elektronické. V první řadě je to bezesporu vidina daleko nižší finanční investice. Žádnému kuřákovi určitě neunikne, že se cigarety neustále zdražují a jedna krabička tak vyjde poměrně draho. Oproti tomu elektronická cigareta představuje jen prvotní náklad, protože pak už si pořizujete jen liqua, případně náhradní díly – pokud jsou potřeba. A komu by se nelíbila vidina toho, že může ušetřit, hm?

Zamyslete se nad svým zdravím

Další důvod, pro který je určitě rozumné zašlapat klasické cigarety do země, jsou nižší negativní dopady na zdraví. Zkusili jste se někdy zamyslet nad tím, kolik škodlivin a neprospěšných látek do svého těla dostáváte byť jednou jedinou cigaretou? Možná to ani nechtějte vědět, byli byste v šoku. Elektronické cigarety nejsou tak neškodné pro vaše zdraví, nepřipraví vás o tolik potřebný nikotin, ale již vaše tělo nebudou zanášet dehtem či jinými nechutnými složkami.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top