Domov

Proč jsou párty stany nezbytností i na vaší zahradě

zahrada
pixabay.com

Teplé počasí je tady, což pochopitelně láká k tomu, abyste trávila čas na vaší zahradě. Oblíbená jsou tradiční grilování, které miluje stále více lidí. Pochopitelně je při dané události myslet i na potřebné zázemí. Dnes jsou hitem hlavně párty stany. Z jakého důvodu? Na několik hlavních se můžeme společně podívat.

Ceny jsou nízké

Prvním důvodem jsou rozhodně velmi nízké ceny, které jsou s pořízením samotného stanu spojeny. Není třeba bát se jakkoliv vysoké investice a tak levný párty stan může mít v podstatě každý. Stane se tak naprosto přirozenou součástí i vaší zahrady. Nízká cena ale není jediným důvodem, proč si ho můžete také pořídit.

Zaujme i ochrana před jakýmkoliv počasím

Druhým důvodem obliby je také to, že vás stany umí velmi dobře ochránit před jakýmkoliv počasím. Když máte akci naplánovanou dlouho dopředu a máte velké obavy z toho, jak vyjde počasí, můžete je nechat plavat. Když se podíváme na hlavní situace, kdy je párty stan dokonalou volbou, patří sem zcela rozhodně právě tyto konkrétní:

  • Ochrana proti přímému slunečnímu svitu
  • Ochrana i proti většímu dešti
  • Ochrana proti větru, z jakéhokoliv směru

Montáž i demontáž je hračkou

Opomíjet nesmíme ani to, že stavba takového stanu dnes není nic složitého. Dokonce můžeme říci, že stačí pár minut a bude připravený k použití. Toto dokáže parádní nůžkový stan, který není nutné nijak spojovat ani nijak kompletovat. Jednoduše ho roztáhnete, umístíte plachtu a vše je hotovo. Stejně snadno ho následně také složíte a uložíte. A zvládne to každý, i když to dělá poprvé.

Bohatá nabídka velikostí

Je jedno, zda se na vaší zahradě budete scházet jenom jako rodina, nebo vás bude více. Můžete si být jisti, že bohatá nabídka velikostí je důvodem, proč si bez potíží vyberete i vy sama. Od těch, co mají pár čtverečných metrů, až po ty, co mají čtverečných metrů desítky.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top