Domov

Prodej bytů: Nepodceňujte ho!

prodej bytu
pixabay.com

Vlastníte nemovitost, kterou je právě byt, a rozhodli jste se pro její prodej? Mnoho lidí si myslí, že na tom nic není, jen se byt nafotí, „hodí“ na internet a je to ne? Opravdu ne! Byt by měl být před focením, naklizený, čistě a neutrálně působící. Pokud budou na fotkách vidět hromady neumytého nádobí v kuchyni, pověšené prádlo nebo rozestlaná postel, žádný valný dojem neuděláte. Zároveň by měla být samozřejmostí funkčnost všeho. Od klik, dveří, oken, ohřevu teplé vody až po zvonek. Dále se doporučuje před samotným prodejem byt vyklidit. Až začnou zájemci navštěvovat Váš inzerát a samotný byt, budou chtít vidět nemovitost, která je připravena k zabydlení, nikoliv zabydlená někým jiným. Špatná prezentace bytu prodlužuje jeho prodej.

Udělejte dobrý dojem hned na poprvé

Snad každý, když něco prodává, tak má zájem to prodat co nejrychleji a zároveň nejvýhodněji. Stejně tak je to i při prodeji bytů. Proto je první dojem jeden z nejdůležitějších faktorů, který ovlivňuje zdařilý prodej. Příprava bytu k prodeji je odborně nazývána home staging. Byty jsou velmi nákladná záležitost, proto musíte kupujícího opravdu zaujmout, jinak si byt nekoupí.

Svěřte svou nemovitost do rukou odborníků

Prodej bytu je časově i fyzicky náročná záležitost. Mnoho lidí se obrací na makléře a realitní kanceláře, které se o vše postarají od A do Z. Při výběru realitní kanceláře buďte obezřetní, vyslechněte si, jak to bude celé probíhat a následně se rozhodněte.

Dobrá realitní kancelář Vám zajistí profesionální fotky Vašeho bytu, inzerci, schůzky s potencionálními zájemci, i následný prodej včetně vypracování a podpisu smlouvy. Samozřejmě však musíte počítat s tím, že za prodej bytu bude naúčtována provize. Každopádně pokud půjde o slušnou realitní kancelář, spokojené budou obě strany.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top