Domov

Prodej domu nemůže být vždycky jen v kompetenci majitele

pixabay.com

Spousta lidí si navykla tomu systému, že se prodává buď přes realitní kancelář, nebo je na všechno majitel nemovitosti naprosto sám. Jenže právě to je jedním ze zaběhnutých omylů, které v posledních letech mění i realitní kanceláře samotné. Ač pro většinu lidí stále zůstává zásadní přímo prodej, tak jsou i takové kanceláře, které napomohou vedlejšími službami.

Nemusíte prodávat, abychom vám pomohli k lepšímu zisku

Možná to může znít jako malé klišé, ale naopak je to pravda. I realitní kanceláře si dávno uvědomily, že prodeje s sebou nesou poměrně vysoké zisky, ale malý počet příležitostí k výdělku. To se odráží na jejich vnímání nabídky na trhu a celkově přemýšlení nad potřebami klientů. Prodej nemovitosti má několik kritických bodů, které nám nově kanceláře pomáhají řešit.

Jedním z nich je například poměrně malé ponětí o tom, kde se pohybují adekvátní ceny realit v oblasti i globálně, a především co určuje vyšší a nižší cenu. Lidé tak často mohou čekat roky na vyslyšení nereálné nabídky, nebo přijít o spoustu peněz kvůli podceněnému prodeji. I samotná příprava nemovitosti k focení a prodeji je kouzlem, které zvládají profesionálové a získají díky němu zcela odlišný výsledek.

Správa nemovitostí je další možnost, jak vydělat na nemovitosti

V posledních letech se na trh probíjí velké užití správy nemovitostí a především správa činžovních domů je velkým tématem pro podnikatele i společníky v daném objektu. Je totiž výtečnou možností, jak minimalizovat rizika spojená s pronájmem a provozem různých nemovitostí, a naopak za cenu malé investice stabilizovat zisk, a především se vyhnout běžným rizikům. Mezi ta se počítá například neplacení závazků ze strany nájemníků, či dokonce poškozování majetku. Ve všech případech se za vás postaví realitní kancelář a bude přednostně řešit dané problémy.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top