Domov

Mixéry v moderní kuchyni, které nesmí ve vašem domě chybět

pixabay.com

Moderní kuchyň už dávno není jen o spoustě manuální práce, ale také o kuchyňských robotech a pomocnících, kteří nám zjednoduší spoustu jinak dotěrné práce, jakou může být míchání, šlehání a spousta dalších. I ty je ale potřeba vybírat opravdu pečlivě a dát si pozor na kvalitu.

Domácí spotřebiče nakupujte u profesionálů

Často se můžeme v různých obchodních řetězcích s potravinami dostat k limitovaným edicím, které se vážou především na sezonu. V těchto edicích je více jak běžné, že se prodává sortiment, v němž jinak společnost ani zdaleka nepodniká. A jednou z těchto oblastí jsou například i kuchyňské nástroje. Domácí spotřebiče proto nakupujte především v prodejnách k tomu určených, kde si můžete být jistí kvalitou kupovaných výrobků i adekvátním zacházením s nimi během přepravy a prodeje.

Velký robot se může stát srdcem kuchyně

Velký robot je už něco víc než jen obyčejný mixér. Mimo velikosti a zjevně mnohem výraznějšího výkonu má v moci především ulehčit nám opravdu velkou porci práce. Díky většímu prostoru na tekutiny tak není problém například mixování polévek do krému přímo z hrnce. Jednou z nejčastějších aktivit, kde se mixéry a roboty užívají je pak především šlehání krémů a šlehačky. To je sice i manuálně realizovatelné, ale jedná se o práci, co zabere značné úsilí i čas.

Tyčový mixér je malý zázrak s velkým užitkem

Pokud pak robota nemáte, tak jej můžete částečně nahradit tyčovým mixérem. Ten je univerzální především svojí velikostí, kdy se vejde i do menších prostorů a díky tomu můžete v bezpečí například mixovat omáčku z hrnce bez zašpinění okolí. Jednou z výhod tyčových mixérů jsou například i specifické koncovky a nádoby, kdy se místo míchání větších objemů můžeme soustředit i na drobnou práci jako je například drcení oříšků, nebo sekání bylinek.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top