Domov

Prodej nemovitosti v Praze: Usnadněte si celý proces díky realitní kanceláři

prodej nemovitosti
pixabay.com

Rozhodli jste se přestěhovat? Vlastníte nemovitost, kterou nevyužíváte? Potřebujete nabýt větší finanční obnos a vlastníte nemovitost? Řešením těchto situací může být prodej nemovitosti. Jedná se však o proces, který obsahuje několik kroků a znalost trhu s realitami je v tento moment klíčová. Zjistěte, co prodej obnáší a jaké služby realitních kanceláří můžete využít.

Současná situace v oblasti nemovitostí

Nemovitosti a jejich ceny se neustále vyvíjí. Vzhledem k tomu, že je obecně velmi vysoká poptávka po bytech a domech, uzpůsobuje se tomu bez pochyby i nabídka. Cenu nemovitosti ovlivňuje několik faktorů od typu nemovitosti, její velikosti až po stav a lokalitu. Proto, aby prodej proběhl hladce, je potřeba stanovit optimální cenu vzhledem k stavu i poptávce. Samotným prodejem to však nekončí. Souvisí s tím i celá řada administrativních a právních úkonů, bez kterých se to zkrátka neobejde.

Komplexní servis od odborníků

Při prodeji nemovitosti se můžete vydat dvěma cestami. První varianta je prodej svépomocí. To znamená, že si sami nemovitost nafotíte, vytvoříte si na volně dostupných serverech inzeráty a následně si budete domlouvat schůzky a prohlídky se zájemci a sami budete řešit veškerou administrativu týkající se vypracování kupní smlouvy a dotažení prodeje.

Druhou variantou je vyhledat pomoc realitní kanceláře. Praha nabízí nepřeberné možnosti a jinak tomu není ani v této oblasti. Kvalitní realitní kancelář v Praze vám zajistí komplexní servis, který obsahuje veškeré činnosti od kvalitních fotografií, inzerátů, komunikace se zájemci, až po tvorbu rezervační smlouvy, návrhu kupní smlouvy i její finální verzi. Zajistí vše tak, aby to bylo v souladu s legislativou, a vás to bude stát jen zlomek času. Samozřejmostí je provize realitní kanceláři. Ale tak to v dnešní době chodí, nic nedostanete zadarmo, a pokud vám to má celou situaci usnadnit a snad i urychlit, tak proč toho nevyužít?

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top