Volný čas

Prodejte své umělecké dílo prostřednictvím galerie umění

Umělecká tvorba není jen zálibou. Skrz umění se zrcadlí myšlenky, emoce a zkušenosti umělce. Důležité místo zaujímají umělecká díla i z hlediska kultury a historie národa. Pokud i vy dáváte své nitro na papír, plátno nebo jiné médium, zkuste svá díla nabídnout k prodeji v galerii umění.

Některé galerie umění se kromě pořádání výstav specializují také na prodej uměleckých děl, ať už volně, po vystavení v interiéru galerie či online, nebo prostřednictvím aukcí obrazů. Jednou takovou galerií v Praze je Galerie u Betlémské kaple, která dává mladým umělcům příležitost se prosadit, přičemž se specializuje na moderní a současné umění. Zjistěte, jak takový prodej umění probíhá.

Komisní prodej vystavením

Pokud na prodej svého díla nespěcháte a nebude vám vadit počkat si i několik měsíců, je komisní prodej pro vás tím pravým. Vaše umělecké dílo je po uzavření smlouvy s galerií nabízeno přímo v interiéru galerie nebo na jejích internetových stránkách, kde mají případní zájemci možnost ho koupit. Součástí smlouvy je stanovená prodejní cena díla a výše případné provize ve prospěch galerie umění.

Rychlý prodej za hotové

Tento druh prodeje vám umožní dostat peníze za vaše dílo okamžitě „na ruku“. Je to rychlé, ale v porovnání s komisním prodejem dostanete méně peněz.

Zkuste štěstí aukčního prodeje

Aukce nabízí vzrušující a dynamický způsob prodeje uměleckých děl. Pražská Galerie u Betlémské kaple spolupracuje s nejlepšími českými a mezinárodními aukčními domy. Vaše umělecké dílo může vzbudit zájem a pozornost v očích potenciálních kupců a jeho hodnota se může vyšplhat i o 100 % oproti jeho vyvolávací ceně. Výsledek je však nejistý a záleží tak i na určité dávce štěstí. Aukce zpravidla trvají také delší čas a vy si tak musíte na prodej vašeho díla počkat. Skvělou příležitost nabízí také moderní online aukce obrazů.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top