Domov

Pronajímání bytových jednotek v činžovním domě bez starostí a obav? Opravdu je to možné!

pixabay.com

Pronájem nemovitostí je již všeobecně považováno za jednu z aktivit, která s sebou v rámci realit nese ta největší rizika. Naprostá většina z těch rizik je navíc bohužel nevyhnutelná, takže se s nimi musí všichni podnikatelé dříve nebo později jednoduše sžít.

Existují ale možnosti, jak i pronájem činžovních domů realizovat tak, abyste se nemuseli bát nepříjemných překvapení v rámci zítřka.

Správa činžovních domů? Výborná věc!

Především ve velkých městech je to opravdu velice populární služby. Činžovní domy Praha, Plzeň, Brno a další podobná města nabízí v opravdu hojných počtech a často jich může být i několik v rukou jednoho developera či vlastníka.

To má sice výhodu neuvěřitelného majetku a vysokého, víceméně pasivního, příjmu. Jenže je tady i ta nevýhoda, že se takové impérium kontroluje opravdu extrémně obtížně. Správa činžovních domů je přitom skvělou službou realitních kanceláří, které dokáží naprostou většinu starostí jednoduše převzít za majitele. Díky tomu tak může působit jako drobný štít, který ochrání před největšími potížemi.

Investujte do týmu lidí, kterým můžete věřit

Mnohdy je ale opačná možnost od správy nemovitostí rovněž správná. Tentokrát jde konkrétně o pořízení týmu lidí, kteří vám mohou mnohdy pomoci ke kvalitním výsledkům. Nemusí přitom jít o vaše zaměstnance, což generuje spoustu nákladů.

Typickým příkladem je například téměř povinnost neustále přístupného kontaktu k řemeslníkům v případě poruch. Vedle toho ale můžete ulehčit spoustě problémů i tak, že máte neustále k dispozici kontakt na spolehlivého právníka, poradce, nebo dokonce účetní a makléře. Každý takový kontakt se hodí a sami časem zjistíte, že už jenom seznámení s těmito lidmi dokáže přinést do vašeho podnikání dost vysokou pohodu.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top