Domov

Realitní kancelář vám pomůže s pronájmem nemovitosti

nemovitosti
pixabay.com

Slyšeli jste již o pojmu správa nemovitostí? Víte, co tato služba zahrnuje a o co se vlastně jedná? Kdo ji poskytuje a co v sobě zahrnuje? Pokud jen kroutíte hlavou a sami sobě přiznáváte, že nemáte sebemenší tušení, co tato služba vlastně představuje, pak je dobře, že si čtete tento článek. My totiž víme, co je služba správa nemovitostí zač a proč je dobrý nápad na ni vsadit!

O co jde?

Správa nemovitostí je služba, kterou poskytuje realitní kancelář v Praze. Cílem této služby je zajistit majitelům využívaných bytů jejich pronájem v době jejich nepřítomnosti nebo v době, kdy daný byt nebudou chtít sami používat. Správa nemovitostí v sobě zahrnuje hned několik služeb, díky kterým je nejen velice pohodlná, ale pro majitelé nemovitostí i výhodná. Teď už si pojďme představit ony důvody, proč je dobrý nápad vsadit na správu nemovitostí svou horkou kartu.

Důvod první: máte to bez starostí

Správa nemovitostí funguje tak, že vy se o nic nestaráte. Svěříte svou nemovitost do rukou realitní kanceláře a ta se o vše postará za vás. Je to jednoduché a pohodlné, pro vás naprosto bez starostí, nutností něco vyřizovat, obstarávat potřebné dokumenty, sepisovat smlouvy, scházet se s potencionálními zájemci o pronájem a podobně.

Důvod druhý: na míru vašim představám

Tato služba funguje na základě vašich potřeb, vašich přání a vašich požadavků. Vždy je maximálně vyslyšeno, co si jednotlivý klient přeje. Chcete pronájem jen na krátký čas? Není problém! Uvažujete o dlouhodobém pronájmu, v řádu několika měsíců, možná i let? Klidně to můžete mít! Chcete dostávat přehled o výdajích a příjmech? To je maličkost!

Důvod třetí: služby na úrovni

Možná máte strach, kdo by se stal nájemníkem vaší nemovitosti. Obavy jsou ale zbytečné, protože realitní kancelář jedná na úrovni a díky tomu se vám dostane profesionálních služeb. Zájemci o pronájem jsou vždy prověřování, nikdy se nestane, že by byl váš byt či dům pronajat někomu podezřelému nebo nespolehlivému. Služba navíc zahrnuje i pravidelné inspekce, takže se určitě není čeho bát.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top