Domov

Pár rad jak i malou koupelnu zařídit přepychově

koupelna
pixabay.com

Plánujete rekonstrukci vaší stávající koupelny, nebo se chystáte na zařízení úplně nového interiéru? Ať už je to tak či onak, jste tady správně. O to více vám dnešní článek přijde vhod, pokud musíte zařídit menší koupelnu, s jejímž vybavením si pro nedostatek centimetrů nevíte rady. Věřte nebo ne, ale i malá koupelna se dá zařídit tak, aby vypadala jako ze stránek nějakého luxusního časopisu. Chcete poradit, jak takovou koupelnu zařídit? V tom případě čtěte dál!

Využijte prostor na maximum

Stojíte-li před úkolem zařídit malou koupelnu, kde nemáte centimetrů nazbyt a začínáte propadat panice, že je to nad vaše síly, nejdříve se zhluboka nadechněte a pak se pořádně rozhlédněte. I když interiér vypadá opravdu maličký, kdo dokáže pracovat s prostorem, ten rázem přijde na to, že je tam místa vlastně až až. Proto se určitě nebojte využít každičký centimetr, u kterého by byla škoda, pokud by přišel nazmar.

Od podlahy ke stropu

Většina lidí má tendence počítat pouze s prostorem na zemi. Přitom jim nedochází, že i prostor nad podlahou se dá krásně využít. Jasně, některé koupelnové vybavení, jako například vanu nebo sprchový kout, asi na zeď nepověsíte, ale co třeba umyvadlo? Nebo koupelnový nábytek? Či snad dokonce WC? Tohle všechno jsou věci, pro které lze najít místo nikoli na podlaze, ale ve vzduchu. Tak proč ten prostor nevyužijete?

Skromně, ale vkusně

Toužíte-li po přepychové koupelně, buďte si jistí tím, že v ní nemusíte mít přehršel vybavení, nábytku a jiného zařízení. Bohatě si vystačíte se sprchovým koutem, chcete-li si občas dopřát i horkou lázeň, zvolte sprchový kout s vyšší vaničkou – ten nezabírá tolik prostoru a nabízí možnost sprchování i koupání. Dále se neobejdete bez WC a umyvadla, což jsou věci, které zavěsíte na zeď. Hodit se bude určitě i nějaká skříňka, která nemusí být velká, postačí taková, která pojme pár ručníků a nějakou tu kosmetiku.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top