Domov

Realitní kanceláři již nejsou jen o prodeji

pixabay.com

Realitní kanceláře se rok od roku zlepšují. Nemohou za to jen velké tlaky v konkurenčním prostředí, ale například i neustále komplikovanější a složitější požadavky státu na povolení k práci v realitách. To má v každém případě za důsledek například snížení počtu realitních kanceláří jen na ty, které svoji práci dělají opravdu dobře. Víte ale tako to, že dokáží nabídnout mnohem víc, než jen prodeje a nákupy?

Při prodeji i nákupu pomohou dodatečné služby

Pokud nějakým způsobem chcete nabýt či pozbýt nemovitosti za spolupráce realitní kanceláře, tak děláte určitě dobrou věc. Jednou věcí je to, že sice platíte provizi za služby odborníků, ale nesmíte zapomínat na ten fakt, že právě odborná pomoc dokáže nápomoci v nejtěžších oblastech prodeje, jakým může být cílení inzerátu a určení ceny tak, abyste měli reálnou šanci na prodej při minimální či nulové ztrátě za nízkou cenu nabízené nemovitosti.

Poradenství v oblasti analýzy cen a prostředků je tak naprostou samozřejmostí, kterou se realitní kanceláře mohou prezentovat už roky. Překvapit vás ale může například homestaging, který je speciální metodou aranžování a focení nemovitosti pro účel prodeje. Jednoduše se tak můžete dostat k tomu, že prodáte svoji nemovitost mnohem lépe. Spousta kanceláří za tuto službu přitom nepřijímá ani příplatky.

Správa činžovních domů a nemovitostí

Zcela opačnou stranou od prodeje a nákupu nemovitostí je pak jejich správa. Správa činžovních domů je službou pro podnikatele, kteří mají pod palcem celé domy, a naopak správa bytů a domů je pak pro menší podnikatele i nepodnikatele. Jedná se o dynamický soubor služeb, který si můžete specificky uspořádat a pracovat tak nejen s obsahem balíčku, ale také s jeho cenou. Součástí jsou v základu takové služby jako ochrana majetku, starání se o kontakt s ubytovanými nájemníky a vybírání nájemného a další. Výhodou je například fakt, že vy máte své peníze garantované i v případě, že nájemníci nedodržují svoje závazky. Vyplácí vám je totiž realitní kancelář.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top