Domov

Rozsah služeb moderních realitních kanceláří leckoho překvapí

unsplash.com

Pokud řekneme „realitní kancelář“, tak se naprosté většina lidí vybaví především dvě operace. A to nákupy a prodeje nemovitostí. V minulosti to opravdu bylo tak, že byla aktivita realitní kanceláří víceméně zcela vymezena jen na tyto konkrétní realitní úkony.

Jenže zároveň je nutné říct, že od té doby utekla opravdu velice dlouhá doba a v dnešní době je realitní kancelář něčím úplně jiným. Moderní realitní kanceláře totiž mimo samotných transakcí s nemovitostmi dokáží nabídnout také spoustu doplňkových služeb, které dokáží být mnohdy zcela klíčové.

Kompletní příprava nemovitosti k prodeji

Zatím co v minulosti byla víceméně veškerá příprava kolem nemovitosti čistě na prodávajícím a realitní kanceláře se staraly pouze o takové věci, jako byla dostatečná publikace nebo konečný výstup z prezentace nemovitosti, tak dnes na to rozhodně nejste sami.

Kvalitní realitní kanceláře totiž nabízí celou řadu specifických služeb, mezi které se řadí například homestaging, neboli umění nemovitost připravit a naaranžovat tak, aby v rámci prodeje vypadala maximálně kvalitně. Vedle toho nabízí také možnosti poradenství v rámci drobných úprav, které mohou zvýšit cenu nemovitosti občas až závratně.

Pomoc s provozem různých nemovitostí

Mimo toho nabízí ale realitní kanceláře i specifické služby, které naopak pomáhají provozu nemovitosti pod jejím současným majitelem. O jakémkoliv prodeji nebo nákupu tak tady nepadne žádné slovo. Každopádně, takové objekty jako jsou činžovní domy Praha nebo velké kancelářské prostory, jsou velice často vytěžovány ze všech stran.

Právě oni jsou pak většinou tím nejvěrnějším klientem, který dokáže plně ocenit všechny výhody služeb jako je správa nemovitostí, které nabízí plnou podporu jak z oblasti realitních otázek, tak i z oblasti administrativy, práva a účetnictví.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top