Rodina

Rýmu u miminek nepodceňujte a vsaďte na účinnou odsávačku

Protože malé děti jsou schopné do pátého měsíce dýchat pouze nosem, je pro ně rýma nebo ucpaný nos nepříjemná a může sebou nést další problémy. – od zhoršeného dýchání, přes ztížený příjem potravy až po neklidný spánek. Dýchání je přitom velmi důležité – zajišťuje správnou funkci imunity a  má dlouhodobý vliv na odolnost vůči stresu.

Jak u miminek situaci s ucpaným nosem a rýmou řešit? Dnes je možné si na trhu vybrat z různých typů odsávaček. Moderní odsávačky jsou 100 % bezpečné a mnohdy účinnější, než nejrůznější nosní kapky. Nehledě na cenu – do odsávačky stačí investovat jednou, farmaceutické prostředky musíte kupovat stále dokola. Kapky navíc nelze používat dlouhodobě a mají složit primárně jako prostředek pro prevenci.

Do popředí se dostávají baterie a elektřina

Mezi nejoblíbenější produkty na trhu patří v současnosti odsávačky elektrické i bateriové. Krom toho, že je můžete vzít všude sebou, mají ergonomické provedení a jsou velmi výkonné. Disponují silikonovým výměnným nástavcem, takže jsou maximálně bezpečné a nemůže se stát, že dojde k poškození nosní sliznice miminka. Při výběru se vyplatí vsadit na certifikované odsávačky hlenů, vyvinuté ve spolupráci s předními lékaři z oboru ORL.

Různé modely odsávaček hlenů nabízí český e-shop se zdravotnickou technikou. Jedná se o zkušeného dodavatele, který umožňuje z pohodlí domova nakoupit vysoce kvalitní a certifikované přístroje a doplňky právě včetně nosních odsávaček.

Investujte chytře

Hleny mohou způsobit dítěti nepříjemné zdravotní problémy, proto je třeba čistit mu nos opravdu důkladně. V opačném případě totiž hleny postupují hlouběji do dýchacích cest a snadno vyvolat zánět.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top