Práce a vzdělání

Školení Excel: Využívejte Excel naplno

Excel
pixabay.com

Ti, co se v práci pravidelně moří s hromadami obsáhlých tabulek, kde potřebují pravidelně aktualizovat data, jistě častokrát pracují právě v Excelu. Excel patří do kancelářského balíčku Microsoft Office. Na trh přišel s tímto tabulkovým kalkulátorem již v osmdesátých letech dvacátého století a postupně ho začal rozšiřovat na všechny operační systémy. Excel, tak jako celý balíček od Microsoftu, prošel mnoha inovacemi a aktualizacemi. Nejnovější podobu můžeme vidět v balíčku Office 365.

Perfektní pomocník

Leč Excel slouží pro tvorbu tabulek, nabízí nám mnoho dalších funkcí, díky kterým si usnadníme naši každodenní práci. Uživatelé mají k dispozici databázové funkce, funkce dat a času, inženýrské, logické, informační, statistické, textové, finanční funkce a mnoho dalšího.

Pracujte odkudkoliv

Pokud jste se již seznámili s novým Office 365, jistě, tak jako ostatní, oceňujete možnost připojení k Vašim zálohovaným dokumentům odkudkoliv. V dnešní době máte díky Excelu neuvěřitelné možnosti a škoda je, že mnoho lidí, kteří v něm den co den pracují a vůbec nevyužívají všech možností, které se nabízejí. To je také důvod, proč máme na trhu zajímavou nabídku školení Excel. Vybírat můžete z mnoha druhů od pro úplné začátečníky až pro pokročilé uživatele. K dispozici jsou začátečnické kurzy, jak vlastně s Excelem pracovat, kurzy efektivní práce, specializované kurzy zaměřené na kontrolingové, statistické a finanční analýzy, na práci s kontingenčními tabulkami a mnoho dalšího. Nabídka je bohatá, proto je škoda ji nevyužít a tím i zlepšit své dovednosti. Přece jen je v dnešní době kladen velký důraz na celoživotní vzdělávání. A jistě i zaměstnavatel to ocení.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top