Práce a vzdělání

Titul MBA je předpokladem k úspěchu

studium MBA
pixabay.com

Vzdělávat se lze v dnešní době nejrůznějšími způsoby. Jenže, co když už máte dokončenou vysokou školu a tíhnete spíše po rozvíjení dosavadních znalostí, než po studiu nového oboru? V takový okamžik máte na výběr. Jestliže dáváte přednost praktickým znalostem v konkrétní specializaci, jistě vás bude zajímat titul MBA.

Postgraduální vzdělávací program nazývaný Master of Business Administration, který lze dokončit po jednom roce efektivního online studia. A v čem se tento model výuky liší od klasického vysokoškolského vzdělávání? Na to vám odpovíme v následujících řádcích.

Cesta za titulem MBA

Titul MBA máte možnost získatz různých oborů. Od Managementu inovací, přes Investiční management, Sportovní management, až po Pojišťovnictví, Bankovnictví a další specializace. To je záruka vědomostního rozvoje v dané oblasti. Soustředit se můžete pouze na to, co vás doopravdy zajímá a v kariérním žebříčku patřičně obohatí.

Získat titul MBA, to je jeden rok online studia spojený s přínosnými workshopy. Tou největší předností tohoto vzdělávacího programu je určitě důraz kladený na praxi. Ta je právě tím, co vás v životě posouvá dál a je zároveň příslibem požadovaných výsledků.

O to se postarají nejenom profesionální lektoři, ale také vysoce postavení manažeři a specialisté z daných oborů, jež vám poskytnou potřebné znalosti a řešení nejrůznějších situací. Moderní Oxfordský model vzdělávání, na jehož konci je titul MBA.

Podejte si bezplatnou přihlášku kdykoliv

Nakonec je třeba zmínit, že studium MBA se od toho vysokoškolského liší i v tom, že výuce se můžete začít věnovat v podstatě v průběhu celého roku. Záleží pouze na vás samotných, jak moc důležitý pro vás titul MBA bude a kdy se jej pokusíte získat.

Věřte ale, že výsledek na sebe nenechá dlouho čekat, což ostatně oceníte hlavně ve svém kariérním rozvoji.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top