Domov

Slyšeli jste někdy o správě nemovitostí? Jedná se o výbornou službu pro malé i velké podnikatele

unsplash.com

Správa nemovitostí je službou, která v realitním trhu v České republice nemá příliš dlouhou historii. I přesto je ale velice oblíbenou záležitostí i po tak krátké době. Ve své podstatě se dá říct, že správa nemovitostí funguje tak, že na sebe převádí naprostou většinu povinností a rizik majitele nemovitosti.

Pro vás, jako majitele jedné i více nemovitostí, tak může správa nemovitostí znamenat především mnohem větší klid než kdykoliv dřív. A bližší informace zjistíte na následujících řádcích.

Rozsah podle vašich vlastních představ

Standardně je hlavní výhodou to, že si jednotlivé dílčí služby mohou majitelé nemovitostí volit. V některých případech se ale setkáme jenom s kompletními balíčky, se kterými realitní kanceláře nemají příliš velký zájem, jakkoliv manipulovat.

Ve své podstatě ale správa domů a bytů čerpá právě z té výhody, že ji díky spoustě dílčích služeb, které je možné různě měnit, můžeme dobře aplikovat na většinu klientů.

Pravomoci hlídány celou řadou smluv

Během dohadování toho, jak bude služba vypadat je standardní, že se podepisuje více smluv. Jednotlivé smlouvy jsou velice specifické, a proto je potřeba určit také to, do jaké míry smí realitní kancelář zasahovat do nemovitosti a do jaké to smí udělat i majitel v průběhu správy. Základní součástí je přitom hlavně plná vůle s přesně danými oprávněními.

Cena rovněž vždy individuální

Další velice důležitou součástí je fakt, že nejen rozsah služeb jako takový, ale dokonce i individuální cena, je automatickou záležitostí. Různé nemovitosti mohou mít různý rozsah potřebných služeb, a navíc se v rámci služby mohou slučovat jednotlivé nemovitosti. Díky kombinaci těchto možností je tak více než jen nutné, aby byly ceny služby individuálně posuzovány.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top