Krása

Šperky pro muže co mají charakter udělají vašemu partnerovi radost

zdroj: pixabay.com

Před několika lety téměř sprosté slovo a terč výsměchu. Muž, který nosí šperky. Tomu už dávno odeznělo a muži se v dnešní době pyšní spoustě způsoby jak zvýraznit svůj charakter a temperament a jedním z nich je i správný výběr šperků. Není to o nic jednodušší, než u dam a tak i dámské šperky mohou v mnoha ohledech soutěžit s těmi pánskými. Pokud se podíváme na výběr dámských versus pánských šperků, tak si musíme nutně všimnout velkého estetického rozdílu. O jakých se bavíme, si popíšeme dál.

Odlišné materiály u pánských šperků

Zatím co dámy mají velice rády blyštivé a křehké komponenty, tak pánové se naopak obracejí k mohutnějším a temperamentnějším řešením svých šperků. Základní drahé kovy zde často střídá obyčejná ocel a výjimkou nejsou kožené komponenty, nebo dokonce celé šperky tvořené z těchto materiálů. Rozdíl v materiálech, které pánské šperky mají je opravdu výrazný. Pochopitelně se tím i velice zásadně mění způsob jak vybírat.  Muž si nepřeje nijak přidávat cokoliv nového na své tělo a působit dalším dojmem navíc, naopak si jen přeje podtrhnout ten dojem, kterým působí zcela přirozeně.

Vybírejte podle materiálu

Pokud vybíráme dámské šperky, tak si především hledíme způsobu zpracování, barev a dalších zdaleka detailů, které rozhodnou o úspěchu anebo fiasku. U mužů pokud tyto detaily přehlídnete, tak zdaleka nemusíte prohrát. Základem úspěchu je pro pánské šperky správný výběr materiálu. Ocel, stříbro, zlato? Výběr kovů je poměrně omezený. Ovšem v rámci originálních řešení, které mají muži extra v oblibě, se můžeme potkávat i s různými zajímavými materiály jako je například kůže, dřevěné komponenty, většinou tmavé a průhledné druhy opracovaných kamenů. Výběr je rozhodně velký.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top